آمازون کاهش به $450 کردن Microsoft Surface Pro X امروز تنها

  • Microsoft Surface Pro X است که این شرکت جدیدترین و بهترین ویندوز 10 دستگاه و آن را به پایین ترین قیمت همیشه در آمازون برای روز یادبود 2020.
  • ورود به سطح Surface Pro X با 8GB حافظه RAM و یک 128GB SSD به طور معمول به فروش می رساند برای $1,000 اما در روز دوشنبه آن را در فروش برای تنها $749.99.
  • دو مقدار ذخیره سازی SSD و شما صرفه جویی حتی بیشتر — 256GB Surface Pro X است که به طور معمول به فروش می رساند برای $1,300 است تنها $849.99 در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

برای سال های بسیاری از ویندوز لپ تاپ بزرگ بود clunky دستگاه هایی که مردم خریداری شده به دلیل نیاز به آنها یکی نیست چرا که آنها در واقع می خواستم یک. همه آنها تقریبا همان نگاه کرد با جعبه سیاه و سفید و یا خاکستری تیره موارد است. اگر شما نیاز به یک لپ تاپ جدید همه شما را مجبور به نگرانی در مورد چیدن اندازه صفحه نمایش و پردازنده/حافظه/ذخیره سازی دسته کوچک موسیقی جاز است که ملاقات خود را نیاز دارد. همه آنها همان نگاه کرد و زد همان نرم افزار پس چرا زحمت حفر هر عمیق تر?

در حال حاضر که کاملا تغییر کرده است. اکثر مردم معتقدند که معرفی مک بوک ایر در سال 2008 کاتالیست به دلیل آن ساخته شده ویندوز لپ تاپ فروشندگان متوجه است که کامپیوتر نوت بوک می تواند بیش از فقط یک ضخیم سیاه و سفید, مستطیل. “Ultrabooks” شروع به جاری شدن سیل در این بازار و در حال حاضر در سال 2020 ما تنوع بیشتر از همیشه قبل از. در واقع همه ویندوز لپ تاپ های سنتی و حتی لپ تاپ های دیگر این روز همانگونه که داغ جدید مایکروسافت Surface Pro X.

سطح طرفدار X بسته کامل صفحه نمایش لمسی لپ تاپ تجربه به فوقالعاده براق قرص. آن اجرا می شود ویندوز 10 خانه درست مانند هر دیگر ویندوز لپ تاپ شما خواهد خرید برای استفاده شخصی و همچنین بسته تا 16GB رم و تا به 512GB از ذخیره سازی SSD است. همه که در یک تبلت که فقط 7.3 میلی متر نازک — که 12 درصد نازک تر از آیفون 11!

سطح طرفدار X شروع می شود در $1 ، 000 و می رود تمام راه را تا به 1800 دلار اما هر چهار مدل های موجود با تخفیف هستند در حال حاضر در آمازون. ستاره ها نشان می دهد در حال 128GB Microsoft Surface Pro X و 256GB Microsoft Surface Pro X, اما, چرا که آنها گنجانده شده در آمازون یکی از بزرگ روز طلا جعبه معامله در روز دوشنبه. شما می توانید ذخیره کنید $250 اگر شما انتخاب کنید تا 128GB مدل امروز و یا شما می توانید به ذخیره سازی SSD و دریافت 256GB مدل فقط برای $849.99. که عظیم 450 دلار تخفیف!

در اینجا نقاط گلوله از آمازون محصول صفحه با اطلاعات بیشتر:

  • هیچ از Wi-Fi بدون مشکل — در علاوه بر این به Wi-Fi, هر مدل می آید را فعال کنید با فروزان سریع LTE پیشرفته نرم افزار اتصال به کامپیوتر
  • مناسب برای خود را بر روی بروید شیوه زندگی — براق و باریک در مات سیاه, Surface Pro X فقط 7.3 میلی متر نازک و شروع می شود در 1.7 پوند
  • دیدن بیشتر و بیشتر بر روی 13″ روی صفحه نمایش. تقریبا لبه-به-لبه موبایل صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی و سطح امضاء 3:2 نسبت به شما می دهد بیشترین فضای ممکن
  • طراحی شده توسط کوالکام جدید مایکروسافت سفارشی SQ1 پردازنده ارائه عملکرد چند تکلیفی لپ تاپ, عملکرد, عمر باتری طولانی و سریع LTE و Wi-Fi
  • فوق العاده باریک و چند منظوره طراحی شده است. Surface Pro X سازگار به شما تبدیل از فوق العاده نازک لپ تاپ قدرتمند, قرص قابل حمل استودیو

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im