آمازون نخست تصویری درست کردم از ویژگی های کلیدی Netflix بکشد تا به حال برای سال

  • آمازون راه اندازی شد نخست تصویری پروفیل در ایالات متحده و چند کشور دیگر در روز سه شنبه سال پس از ویژگی های اضافه شده به Hulu و Netflix بکشد.
  • آمازون نخست تصویری حساب می توانید تا شش پروفایل هر شخصی محتوا.
  • در راه اندازی شما می توانید ایجاد و مدیریت نخست تصویری پروفایل در اندروید ، iOS و آتش تلویزیون نسخه نخست و همچنین در وب, در, آتش, قرص, و را انتخاب کنید اتاق نشیمن دستگاه های.

با بیش از 180 میلیون مشترک و بیشتر محتوای اصلی از شما تا به حال زمان برای تماشای Netflix بکشد, استاندارد طلا است وقتی که می آید به جریان ویدئو خدمات. اگر چه همه ما باید مسائل ما با این سرویس از آزار دهنده عناصر رابط کاربر به اوایل لغو نشان می دهد که سزاوار بسیار طولانی زندگی شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یکی دیگر از خدمات است که می شود بیشتر از اصول حق از Netflix ساخته شده و حتی روشن تر از امروز به عنوان آمازون اعلام کرد که نخست آن تصویری است در نهایت گرفتن پروفایل کاربر بعد از این همه وقت.

در روز سه شنبه آمازون آغاز شده نورد از پروفایل کاربر در ایالات متحده و کشورهای دیگر پس از راه اندازی آنها در هند و بخش هایی از آفریقا در اوایل این سال است. این قابلیت اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد تا شش نخست تصویری پروفایل خود به حساب “با محتوای شخصی به طور جداگانه برای هر یک از مشخصات.” آمازون توضیح می دهد که هر یک مشخصات خاص خود را دارد توصیه های سازمان دیده بان تاریخچه فصل پیشرفت و تماشای لیست بر اساس فعالیت کاربر در آن مشخصات.

اگر شما می خواهید برای ایجاد و یا مدیریت پروفایل خود را نخست تصویری, حساب, در اینجا مراحل شما باید به دنبال:

  1. رفتن به “مشخصات جمع” drop-down از نخست تصویری صفحه اصلی کلیک کنید و “اضافه کردن جدید” برای ایجاد یک پروفایل جدید.
  2. با کلیک بر روی “مدیریت پروفایل” از “مشخصات جمع” drop-down.
  3. با کلیک بر روی “ویرایش پروفایل” را انتخاب کنید و مشخصات آیکون شما می خواهید برای مدیریت (ویرایش/حذف).
  4. با کلیک بر روی “حذف مشخصات” برای حذف یک پروفایل. و یا ایجاد تغییرات در مشخصات و انتخاب گزینه “ذخیره تغییرات.”

آمازون نیز با توجه به نخست تصویری مشترکین توانایی ایجاد پروفایل بچه ها خواهد شد که محدود به سن مناسب نشان می دهد تلویزیون و فیلم با بلوغ رتبه 12 و در زیر. هر گونه خرید غیر فعال هستند در کودکان و نوجوانان پروفایل به علاوه شما می توانید فعال کردن ‘خرید محدودیت تحت نخست تصویری ‘تنظیمات’ برای جلوگیری از خرید بدون نخست تصویری پین. نتایج جستجو و پیشنهادات فیلتر خواهد شد به عنوان به خوبی, اما محبوبیت از پروفیل های دیگر در دسترس خواهد بود.

آن را تا حدودی تعجب آور است که آن را در زمان آمازون تا زمانی برای اضافه کردن چنین به ظاهر از ویژگی های اساسی برای خدمات خود را اما حداقل در حال حاضر شما می توانید جلوگیری از از دست دادن توصیه های دوستان و اعضای خانواده.

در حال حاضر شما می توانید ایجاد و مدیریت پروفایل در اندروید ، iOS و آتش تلویزیون نسخه های نخست برنامه های ویدئویی و همچنین بر روی وب در آتش قرص (نسل 10 و یا بالاتر) و انتخاب اتاق نشیمن دستگاه های. آمازون نورد پروفایل کاربر در مراحل بنابراین شما ممکن است آن را در حساب خود را حق دور.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>