آمازون در حال ساخت الکسا حتی قوی تر با کشت از ویژگی های جدید

وقتی که می آید به هوشمند, بلندگو, آمازون غالب بازار ایالات متحده با الکسا-صفحه اکو دستگاه. با توجه به گزارش منتشر شده در اوایل سال جاری توسط eMarketer نزدیک به 70% از ما هوشمند بلندگو کاربران را به خود اکو در سال 2020 از 73 درصد در سال گذشته است.به این دلیل بیشتر برای آمازون برای ادامه به بهبود الکسا خود را دستیار دیجیتال شخصی تأمین بسیاری از دستگاه های خانگی در ایالات متحده است. آمازون به تازگی اعلام کرد یک میزبان از ویژگی های جدید است که در حال حاضر در دسترس در الکسا و یا خواهد شد در هفته های آینده. در اینجا برخی از مهم ترین جدید الکسا ویژگی های به تازگی معرفی شده توسط آمازون:

  • قطره ای در تمام دستگاه های خود را – مشتریان هم اکنون می توانید با استفاده از گروه افت فورا به اتصال تمامی دستگاه اکو به یک مکالمه گروهی. به سادگی می گویند “الکسا, رها در تمام دستگاه های” برای شروع یک, صوتی, تماس داخلی به مکالمات مانند “چه باید ما را برای شام ؟” و یا “آیا کسی می خواهید هر چیزی از مواد غذایی فروشگاه؟”
  • یادآوری در تمام دستگاه های – مشتریان در ایالات متحده هم اکنون می توانید یادآوری برای بازی در سراسر تمام الکسا دستگاه اغلب درخواست از ویژگی های. در الکسا, برنامه مشتریان می توانید انتخاب کنید “همه دستگاه” در هنگام ایجاد یک فرد یادآوری و یا فعال کردن این ویژگی را برای همه یادآوری با رفتن به تنظیمات > یادآوری و امید بستن به “اعلام می کند در تمام دستگاه.”
  • به اشتراک گذاری عکس ها و واکنش ها – شما به راحتی می توانید به اشتراک گذاری عکس های خود را با الکسا مخاطبین خود را از اکو نشان می دهد و الکسا برنامه. در حال حاضر, وقتی کسی سهام یک عکس با شما, شما می توانید با ارسال یک واکنش برگشت با انتخاب یکی از سه شکلک متحرک از جمله “خنده” “عشق” و “مرسی.”
  • روزانه موسیقی انتخاب – آمازون موسیقی نشان داد روزانه موسیقی انتخاب جدید الکسا از ویژگی های است که در آن هنرمندان ارائه به مشتریان با روزانه توصیه های موسیقی. فقط می گویند “الکسا, بازی روزانه موسیقی انتخاب” و هر روز یک هنرمند جدید را انتخاب کنید یک آهنگ آلبوم یا لیست پخش است که آنها بوده ام با بهره گیری از در خانه.

علاوه بر این ویژگی های جدید آمازون اعلام کرد که اکو خودکار است ساخت راه خود را به استرالیا و الکسا در حال حاضر در دسترس برای فولکس واگن گلف 8 صاحبان در انگلستان و آلمان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا. همچنین Lenovo Smart Tab M10 HD Plus (2nd Gen) و Sonos, قوس, حق بیمه جدید هوشمند soundbar راه اندازی در 10 ژوئن خواهد بود گرفتن الکسا ساخته شده است در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im