آمازون های سونی واقعی بی سیم از earbuds انواع فروش در تخفیف عالی

چون سونی بزرگ بعدی هدفون بی سیم (هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا) هنوز هم در اینجا نیست و در عین حال طرفداران صوتی با کیفیت بالا و متنفر از کابل و کابل ممکن است بخواهید به در نظر خرید یکی از این شرکت بسیاری از کوچک “true بی سیم” گزینه.

بهترین بهترین مسلما 2019-منتشر شد WF-1000XM3 نوع که به طور معمول هزینه $229.99 با “صنعت پیشرو” لغو سر و صدا فعال فناوری در دو. که در حال حاضر باعث می شود این پسر بد 20 دلار ارزان تر از اپل است AirPods نرم افزار که تقریبا هرگز قابل ملاحظه ای با تخفیف در نام تجاری جدید شرط عمده فروشندگان مجاز.
باور کنید یا نه ، سونی WF-1000XM3 واقعی بی سیم از earbuds حتی مقرون به صرفه تر از حد معمول به صورت نامشخص “زمان محدود” پس از یک بسیار سنگین $51.99 مدل های نشانه گذاری معادل 23 درصد مذکور لیست قیمت.

شما می توانید انتخاب کنید تا قدرتمند و بسیار سبک وزن و بسیار راحت کمی هدفون در سیاه و سفید و نقره ای رنگ در زمان نوشتن این مقاله تا 24 ساعت عمر باتری ارائه شده توسط جوانه های خود را در ترکیب با خود همراه شارژ مورد به عنوان به خوبی به عنوان “هوشمند, گوش دادن” ویژگی ها و پشتیبانی برای هر سه محبوب صدای دستیاران وجود دارد.

یکی از چیزهایی که WF-1000XM3 ندارد یک آب مقاومت امتیاز اما تا جایی که جدیدتر سونی WF-SP800N آمده در حفاظت از آن مقاوم در برابر عرق و پاشیده در حالی که به طور معمول با شروع در پایین تر قیمت $199.99. حتی اگر این شرکت به سختی منتشر شد این ورزشی earbuds با نرم محافظت قوس حامیان یک زن و شوهر از هفته پیش آمازون در حال حاضر آنها را در فروش مناسب و معقول $31.99 تخفیف در سیاه و سفید و آبی رنگ برای یک مدت زمان محدود.”

نگه داشتن در ذهن است که عمر باتری را کاملا به عنوان موثر به عنوان استقامت امتیاز از WF-1000XM3 بین اتهامات دربندی در 18 ساعت اما نویز قابلیت باید فقط به عنوان بزرگ و WF-SP800N همچنین اضافه کردن باس فوق العاده فن آوری های صوتی با کیفیت معادله است.

البته اگر شما می خواهید واقعا مقرون به صرفه باس فوق العاده واقعی بی سیم earbuds WF-XB700 سونی پرده برداری کرد چند ماه پیش بدون شک بهترین گزینه خود را به طور معمول دلربا 130 دلار و در حال حاضر در حال رفتن برای 32 دلار کمتر از آن در آمازون در سیاه و سفید و آبی رنگ مشاغل.

عمر باتری نشسته در بیش از محترم 18 ساعت در مجموع برای این جای تعجب با صدای بلند و punchy جوانه و همچنین, اما بدیهی است که شکارچیان معامله را انجام دهد بدون سر و صدا لغو فعال ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>