آمازون اپل 10.2 اینچ, اپل در فروش در تخفیف های بزرگ در چند گونه

خوب نیست این یک کمی خوشحال تصادف. کمتر از 24 ساعت پس از گزارش در آخرین محتمل حدس و گمان در مورد اپل بعدی بودجه دوستانه اپل ما فوق العاده هیجان زده به شما را خبر از یک دسته از قاتل معاملات موجود در 2019-منتشر 10.2 اینچ مدل.

هفتم-gen غیر حرفه ای و غیر مینی اپل به طور معمول هزینه $329 و تا, اما بدون شک در مدت زمان محدود فقط, ورود به سطح ذخیره سازی 32GB پیکربندی است که در قیمت $79.01 کمتر از آن در آمازون در یک فضای خاکستری رنگ است.

ما در حال بدیهی است که صحبت کردن در مورد یک غیر LTE فعال قرص در اینجا اما اخم نمی کند چرا که شما همچنین می توانید صرفه جویی در چندین مدل مجهز به اتصال سلولی در زمان نوشتن این مقاله است.

اگر شما به دنبال به ترکیب 4G LTE سرعت با 32 گیگابایت محلی دیجیتال احتکار اتاق, برای مثال, شما می توانید با پرداخت 79 دلار کمتر از قیمت معمول از $459 در انتخاب خود را از نقره و یا فضای خاکستری رنگ. در ضمن cellular 128GB-قادر به آی پد 10.2 که به طور معمول شما را به مجموعه $549 در حال حاضر برای grabs حتی heftier $89.01 مدل های نشانه گذاری در یک فضای خاکستری رنگ است.

گردان به Wi-Fi-تنها نسخه های ما پیدا کردن طلا و فضای خاکستری 128GB طعم قیمت 30 دلار کمتر از حد معمول است که به سختی به بهترین معامله در دسترس در حال حاضر. این 10.2 اینچ و iPad نیز به سختی بهترین قرص می تواند پول خرید اما درخواست تجدید نظر خود را بستگی دارد و متفاوت است تا حد زیادی در چه مقدار شما صرف برای دریافت کهن که اپل A10 همجوشی هسته مناسب و معقول صفحه نمایش جامد عمر باتری متوسط 8MP عقب و 1.2 MP جلوی دوربین و مزاحم یک طرفه “استریو” بلندگو.

در آن لیست قیمت, آخرین “به طور منظم” اپل قطعا سخت عبور کند اما پس از گرفتن این تخفیف قابل توجهی به نظر 10.2 inch slate واقع می شود بسیار قانع کننده برای مردمی تمایلی به صرف صدها هزار دلار بیشتر بر روی iPad هوا و یا نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im