آمازون دارای یک آی پد قلم با ساخته شده است در میکروب کشی اشعه ماوراء بنفش نور

  • یک ابزار جدید به نام Adonit توجه داشته باشید-UVC stylus است که تا بحال بهترین اپل stylus شما می توانید خرید در حال حاضر به دلیل آن را کاملا مناسب برای این زمان.
  • آنچه باعث می شود آن را به طوری کامل کنید ؟ علاوه بر بزرگ بودن اپل قلم با ویژگی های مانند نخل رد و دقت بالا ساخته شده در UV-C نور می توان برای پاکسازی iPad خود را و یا هر چیز دیگری.
  • با وجود طراحی براق و افزود: UV-C زدا نور Adonit جدید stylus است که در واقع کمتر گران تر از اپل مداد.

می خواهید یک نسل اول اپل مداد? آن را به شما هزینه $99. چگونه در مورد نسل دوم نسخه ای که کار می کند با آخرین iPad Pro مدل? که یکی به قیمت 129 دلار. در هر صورت که مبلغ سنگین می شود شما بسیار خوب اپل stylus… و آن. در این سن از رمان coronavirus وجود دارد یکی دیگر از گزینه شما نیاز به بررسی کنید که هزینه های بسیار کمتر پول است و به مراتب بهتر مناسب به بار. آن را به نام Adonit توجه داشته باشید-UVC قلم و آن را در حال حاضر در دسترس در آمازون است.

این Adonit توجه داشته باشید-UVC است تا در هماهنگی با زمان از آنجا که در علاوه بر این به یک فوق العاده stylus است که دقت و راحت تعادل آن را به یک بزرگ اضافه شده یکی از ویژگی های شما را پیدا خواهد کرد در هر stylus: ساخته شده در UV-C نور است که جان میکروب ها بر روی iPad خود را و یا هر سطح دیگر شما با استفاده از آن در. هر کس می داند که دستگاه های مانند تلفن های هوشمند و قرص در حال منزجر کننده زمینه برای پرورش انواع میکروب بنابراین این خنک stylus یک ایده درخشان است. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های مختلف به صورت UV sanitizer جعبه که کشتن میکروب ها در گوشی های هوشمند خود را, اما بزرگتر ابزارهای مانند قرص بدیهی است که مناسب نیست. در این جاست که این قلم در می آید.

در حال حاضر این مهم است که توجه داشته باشید که طول می کشد زمان برای UV-C نور به کشتن چیزهایی مانند باکتری ها و ویروس ها اما دو اشعه ماوراء بنفش لامپ در Adonit توجه داشته باشید-UVC stylus در واقع کاملا قدرتمند است. یک آزمایشگاه مستقل در بر داشت قلم به 99 درصد موثر تنها پس از 1 دقیقه از, استفاده, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد تکان دادن آن بیش از اسباب بازی های خود را برای بیش از حد طولانی است.

با برچسب قیمت $69.99 این قلم است 29 $ارزان تر از سطح ورودی اپل مداد با وجود اضافه شده ضد عفونی کننده ویژگی. این یک ارزش بزرگ است و شما قطعا باید آن را چک کنید در حالی که آن را در انبار.

در اینجا برخی از جزئیات کلیدی از Adonit به صفحه محصول در سایت آمازون:

  • 【LED UVC زدا نور】 این دو ساخته شده است در چراغ اشعه ماوراء بنفش حرفه ای UVC عفونی. SuperLab را آزمایش ثابت می کند که عقیم سازی به طور موثر می رسد 99% در 1 دقيقه بدون وخامت ازن و یا باعث آلودگی محیط زیست.
  • 【تلنگر برای قدرت خاموش حفاظت از چشم】 Adonit توجه داشته باشید-Uvc را صمیمی طراحی شامل ساخته شده است در سنسور خاموش ساز. زمانی که Uvc تابع تبدیل شده است و این تشخیص یک تلنگر آن را بلافاصله متوقف تابش برای جلوگیری از اتفاقی آسیب چشم.
  • 【بومی خرما رد】 پس از ضد عفونی Ipad خود را شما می توانید بقیه نخل خود را به راحتی بر روی صفحه نمایش در حالی که شما ارسال.
  • 【دقت بالا و تسلط】 با پیکسل کامل, دقت, شما می توانید نوشتن و یا رسم تصاویر با سهولت.
  • 【ابزار برای زندگی خود】 Adonit توجه داشته باشید – UVC با این نسخهها کار با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی و یا شما فقط می توانید یادداشت ها به طور مستقیم بر روی فایل های PDF.
  • 【خداحافظی به اتصال بلوتوث】 بدون نیاز به اتصال به بلوتوث. به سادگی با ضربه زدن به “”در”” را فشار دهید بر روی دستگاه شما و نوشتن دور. این که ساده است!
  • 【بیدار یادداشت برنامه با سهولت】 ضربه بزنید بر روی iPad برای فعال کردن نرم افزار یادداشت است. یادداشت برداری از ایده ها و خلاقیت به کار آسان تر است.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de