• CDC توصیه می کند که هر کس پوشیدن ماسک صورت در هر زمان آنها را مجبور به ترک خانه های خود و این که توصیه شما به احتمال زیاد در محل باقی می ماند برای هفته ها و ماه آمده است.
  • در حالی که در هر صورت پوشش اعتقاد بر این است برای کمک به, ویژه ساخته شده از چند لایه ماسک صورت با چندین لایه از مواد انجام یک کار بهتر از ساده پوشش صورت مانند bandanas و روسری.
  • آمازون در حال حاضر دارای یک صفحه ویژه در وب سایت خود را اختصاص داده شده به ماسک صورت و حفاظت از صورت ارائه به مردم مقدار زیادی از گزینه ها برای محافظت از خود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سر را به کروناویروس صفحه در CDC وب سایت در حال حاضر و شما خواهید دید زیر توصیه: “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.” این بدان معناست که در هر زمان شما نیاز به ترک خانه خود را به انجام هر چیزی توان آن را به فروشگاه برای مواد غذایی قرار داده و گاز در خودرو و یا مراجعه به مطب شما نیاز به پوشیدن چیزی بیش از صورت خود را. و در اینجا یکی بیشتر از CDC سایت است که هر کس باید توجه داشته باشید: “آیا استفاده از ماسک صورت به معنای برای کارگران بهداشت و درمان.”

هر پارچه صورت پوشش خواهد نقش مهمی در محافظت از شما در رمان coronavirus به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. فراتر از آن است که آن را به حفاظت از افراد دیگر در اطراف شما در صورتی که شما با آلوده COVID-19. این بسیار مهم است اما این به آن معنا نیست شما باید به خرید N95 ماسک صورت به معنی برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. وجود یک کمبود بزرگ of medical-grade ماسک در حال حاضر و با استفاده از ماسک است که به معنای برای کسانی که دائما در معرض خطر است شرم آور و خودخواه. که به ویژه پس وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف در حال حاضر در آمازون که در انبار و آماده به کشتی به زودی.

آمازون در حال حاضر به ویژه ماسک صورت صفحه در سایت خود که اختصاص داده شده است تنها به صورت ماسک و دیگر پوشش محافظ است. شما پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های مختلف وجود دارد که طیف وسیعی از فولاد سبک ماسک های مختلف پارچه را پوشش می دهد. اگر شما می خواهم نه نه از طریق فهرست همه آنها را ما کاملا درک می کنند و ما اینجا هستیم برای کمک به. همین دلیل است که ما گرد سه بهترین-فروش ماسک صورت در آمازون در حال حاضر.

اول Pacli 3-طبقه ماسک صورت بهترین فروش ماسک در آمازون در حال حاضر. این سه لایه ماسک که انجام یک کار خیلی بهتر از حفاظت از شما و کسانی که در اطراف شما از یک دستمال یا ماسک های خانگی. آنها در حال حاضر در دسترس برای $39.99 قیمت هر جعبه از 50 است که با این نسخهها کار به $0.80 هر ماسک.

بعد تا ما مشابه 3-لایه ماسک صورت از Jointown. این نیز بالا-فروشندگان در آمازون در حال حاضر و آنها را فقط به عنوان یک کار خوب به عنوان LeadPro ماسک. 50-بسته در حال حاضر در دسترس برای $38.99, که با این نسخهها کار برای تنها $0.78 هر ماسک. که باعث می شود آنها را حتی کمتر گران تر از بالا, فروشنده, اما آنها به طور معمول یک یا دو روز دیگر تحویل داده می شود.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم ما Annuk ضخیم 4-طبقه چهره سپر. این ماسک ها بسیار ضخیم تر و سفت و سخت تر از دو گزینه اول و آنها فیلتر ذرات کوچکتر نیز هست. آنها نیز گران تر است, اما آن را یک ایده بد به نگه داشتن چند در اطراف برای شرایط خاص مانند اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان یا مطب.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im