آمازون کامل تخته سنگ بی سیم قابل حمل و دیوار شارژر از Anker در فروش دوباره

Anker باعث می شود برخی از محبوب ترین شارژ لوازم جانبی می تواند پول خرید برای هر دو اپل و گوشی های آندروید اما شاید بزرگترین چیزی که در مورد این شرکت چینی بودجه دوستانه محصولات است چگونه اغلب عمده فروشان مانند آمازون ارائه تخفیف سرد گاهی اوقات رسیدن و یا حتی بیش از 40 درصد کردن قیمت به طور منظم.

آخرین گسترده در یک روز-فقط فروش به شما امکان ذخیره تا 45 درصد در کشت بی سیم شارژ می ایستد و پد های معمولی قدرت آجر های قابل حمل قدرت بانک ها و کابل های با لیست مطلق توافقات عنوان توسط PowerCore باریک 10000 PD.

به عنوان نام نشان می دهد این است که یک تیغ نازک و شگفت آور جمع و جور قابل حمل شارژر با 10000 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری هر دو 18W USB-C ورودی و خروجی برای ارائه و دریافت آب در فروزان سریع سرعت و $59.99 قیمت کاهش می یابد سنگین 27 دلار در زمان نوشتن این مقاله است.

جالب توجه است که به طور قابل توجهی بزرگتر Anker PowerCore 20000 Redux است که کمی ارزان تر پس از 14 دلار تخفیف اعمال شده به یک $43.99 لیست قیمت که ممکن است چیزی برای انجام با دلپذیری, مشخصات منسوخ میکرو پورت USB و پایین تر شارژ سرعت خاص این بانک قدرت.

در ضمن Anker PowerCore Fusion 5000 PD محصول مناسب برای کسانی که می خواهند برای کشتن دو پرنده با یک سنگ ترکیب از 5000 میلی آمپر شارژر قابل حمل با دو پورت (USB و USB-C) شارژر دیواری در $20 off در حال حاضر مناسب به طور منظم قیمت $49.99.

اگر شما فقط نیاز به یک جامد و مقرون به صرفه دیوار-بغل کردن قدرت آجر آمازون و Anker باید پشت خود را با اجازه دادن به شما برای انتخاب بین 4 پورت مدل با مجموع خروجی از 43.5 W انرژی در 10 دلار کمتر از $27.99 قیمت و فوق العاده قدرتمند 60W PowerPort اتم III نسخه با اندازه جمع و جور و یک USB-C پورت برای $16 خاموش $39.99.

مریض و خسته از کابل? اگر شما در بودجه تنگ, شما خوشحال خواهید بود به می دانم که دیوانه محبوب و بسیار خوبی بررسی PowerPort بی سیم 5 غرفه می تواند خریداری شده در 44 درصد تخفیف, با, بسیار, گران, خیال باف و بیشتر از همه کاره PowerWave+ پد دلربا 14 دلار آن $49.99 لیست قیمت در حالی که امیدوار به انجام چه بدنام AirPower هرگز نمی تواند.

در نهایت اگر شما فکر می کنم شما در واقع نیاز بیشتر کابل های دروغ گفتن در اطراف خانه خود را تا حد زیادی بلا استفاده شما را (کمتر از) 24 ساعت به خرید یک جدید “نایلون” USB-C به گزینه رعد و برق در 5 $را $16.99 قیمت و یا یک پاورلاین+ رعد و برق 3-بسته 10 دلار کمتر از قیمت معمول $34.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>