آمازون تمدید ساعت به ساعت افزایش دستمزد است که آن را اعلام قبلا به حمایت از کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.
 
این شرکت تا به حال اضافه شده 2 $برای هر ساعت کار در بالا از حداقل دستمزد ساعتی 15 دلار. در انگلستان و کشورهای اروپایی افزایش به مبلغ £2 در هر ساعت و €2 در هر ساعت بود. برای کانادا آن را C 2 دلار در هر ساعت کار می کرد. این اصلاح نرخ بودند به گذشته از طریق پایان این ماه در ابتدا.
 
در زیر جدید اعلام افزایش نرخ اعمال خواهد شد از طریق مارس 16. علاوه بر این شرکت نیز تمدید دو پرداخت اضافه کاری در ایالات متحده و کانادا است.
 
آمازون می گوید که این فرمت را افزایش می دهد سرمایه گذاری خود را در پرداخت در طول شیوع بیماری به حدود 700 میلیون نفر است. در حالی که مطمئن شوید که این برای تلفن های موبایل بزرگ است و همچنین ارزش برجسته در اینجا است که بر خلاف بسیاری دیگر شرکت آمازون کسب و کار است که رنج می برد به دلیل COVID-19. در واقع فروش ظاهرا سر به فلک کشید و این شرکت نیز در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام می رود که به نشان می دهد که تقاضا برای خدمات خود را افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر.
 
بر خلاف شرکت های بزرگ, اتاق کار کارکنان انبار کارگران از خانه کار می کند. و بنابراین آن را حس می کند به آنها ارائه یک انگیزه به طوری که آنها نگه داشتن کار در طول این زمان تست. آمازون کارگر انبار در حال حاضر بدلیل این ویروس و بسیاری از آنها آزمایش مثبت است.
 

نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست ظاهر شده است گسترش

 
E-commerce غول پیکر نیز به انعطاف پذیری با مرخصی گزینه های. اما آن را ندارد گفت: اگر آن را نیز گسترش نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست بود که اعلام کرد در ماه گذشته. این سیاست فعال کارگران را به برخی از زمان پرداخت نشده بدون نیاز به نگرانی در مورد هر گونه عواقب چنین به عنوان مجازات. هرچند به نظر می رسد آغاز ماه آینده کارگران که مایل به ماندن در خانه را مجبور به استفاده از تعلق خود را به زمان یعنی برگ آنها باقی مانده اند و یا از آنها بخواهید برای یک مرخصی که داده خواهد شد اگر یک کارگر موجود وضعیت سلامت یا زندگی با کسی که. چرا که چنین افرادی بیشتر مستعد ابتلا به کوروناویروس. دیگر کارگران را ظاهرا باید برای بازگشت به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im