اگر چه اپل است که گفته می شود از برگشت روی پای خود انتظار نداشته باشید که آی فون 12 قبل از نوامبر

بدترین است اپل با توجه به سرمایه گذاری بانک Wedbush (از طریق AppleInsider).
 
اپل مانند بسیاری از شرکت های دیگر بود هشدار داد که coronavirus را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. و مطمئن شوید به اندازه کافی iPhone, iPad و مک فروش را رنج می برند در سه ماهه گذشته است. اما wearables و لوازم جانبی و خدمات دسته باقی مانده انعطاف پذیر با دومی در آوردن شکستن رکورد درآمد.
 
با توجه به Wedbush نه تنها خدمات همچنان به رشد سوخت اما فروش سخت افزار نیز شروع به انتخاب کنید تا با راه اندازی آیفون 12. با توجه به این بانک برآورد 350 میلیون از زمان آیفون نصب پایه 925 میلیون نفر از آنها به دلیل ارتقاء و این کار می تواند در حمایت از چرخه بعدی.
 
Wedbush همچنین معتقد است که بازگشایی فروشگاه های اپل و نقاهت زنجیره تامین نشانه هایی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی یا نرمال اگر ما ممکن است می گویند ،
 
که گفت:, شرکت خدمات مالی بر این باورند که تاریخ راه اندازی از 5G اپل می تواند تحت فشار قرار دادند. این شرکت انتظار دارد که گوشی های هوشمند را به یک کچ نسبت به پایان سال, در طول ماه نوامبر و یا اوایل دسامبر بازه زمانی.
 
روشن نیست و در عین حال اگر قرار است تاخیر به دلیل زودتر عرضه اختلال و یا اینکه از سمت تقاضا عدم قطعیت.
 
به طور کلی به نظر می رسد مانند اپل گرفتن بیش از عملیات خود را. کاملا به تازگی این شرکت منتشر انواع دستگاه های جدید از جمله کم هزینه آیفون SE, که, با توجه به برآورد انجام شده است بهتر از انتظار می رود. در واقع این شرکت می گوید که به تازگی منتشر شده محصولات را دریافت کرده اند یک بازار بزرگ پاسخ با وجود وضعیت فعلی.
 
فروشگاه ترافیک در چین در حال حاضر شروع به انتخاب سرعت و پس از این کشور است که جلوتر از بقیه جهان است که در آن به نظر می رسد که شامل ویروس, آن می تواند یک پروکسی خوب برای بهبود کانال خرده فروشی در جاهای دیگر.
  
قبلا سرمایه گذاری بانک کوئن نیز گفت که این انتظار آیفون تقاضا برای بهبود H2 2020 با مقدمه ای از 5G اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>