اتهام موتورولا یکی Fusion+ فشار رندر نشت در کنار کلید مشخصات

موتورولا تنها معرفی بیمه لبه و لبه+ حدود یک ماه پیش اما این شرکت در حال حاضر تبدیل توجه خود را به یک جدیدتر گوشی های هوشمند – موتورولا Fusion+ – که انتظار می رود به اولین ماه آینده.

چهار دوربین و پیکسل 730

مدت کوتاهی پس از یوتیوب دستگاه صفحه گزارش شد (از طریق توسعه دهندگان XDA) با برخی از اطلاعات مهم در مورد جدید موتورولا Fusion+ یک ظاهر رسمی مطبوعات رندر از این دستگاه به بیرون درز کرده.این اطلاعات نشان می دهد حضور Qualcomm Snapdragon 730 یک چیپ ست است که فقط کمی آهسته تر از Snapdragon 765 و یکی که در حال حاضر استفاده شده است در داخل Samsung Galaxy A71 و کم X2.

یک منبع قابل اعتماد ادعا وجود دارد رفتن به 4GB RAM و 64 GB از ذخیره سازی در ارائه به عنوان استاندارد اگر چه 6/128GB نوع است و کار می کند بیش از حد. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا کارت حافظه microSD پشتیبانی برنامه ریزی شده است.

تکمیل داخلی بسته خواهد شد عظیم از 5000 میلی آمپر باتری در هر لیست و اندیشه 10 از پیش نصب شده است. که می تواند همراه با 6.5-inch تمام صفحه نمایش ارائه می دهد که یک 2340 x رزولوشن 1080p است و احتمالا همراه با پاپ آپ سیستم دوربین.

فوق منبع معتقد است موتورولا Fusion+ ویژگی های چند دوربین عقب از جمله 64 مگاپیکسلی اصلی تیرانداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im