اتهام Galaxy S20 فن Edition معیار لیست 5G Snapdragon 865 بیشتر

سامسونگ در زمان استفاده از محبوب Galaxy S10 نام تجاری در ماه ژانویه با انتشار ارزان تر Galaxy S10 Lite. شرکت کره جنوبی قصد دارد به تکرار این استراتژی بعد از این سال با کهکشان S20 فن Edition که به نظر می رسد خال خال شده است در یک معیار.

گل میمون 865 و 5G اتصال

این معیار مثال در سوال اول خال خال توسط مردم در نشویل پچ پچ و این نشان می دهد چند نکته مهم از جمله مشخصات این چیپ ست سامسونگ انتخاب کرده است برای آینده دستگاه.پیشتر گزارش کرده بود ادعا کرد سامسونگ بود فکر کردن در مورد استفاده مجدد از 2019 Snapdragon 855 که قبلا مورد استفاده قرار گیرد به قدرت کهکشان S10. اما به نظر می رسد سئول-بر اساس شرکت است و پس از حل و فصل جدیدتر Snapdragon 865 که استفاده می شود توسط گل سرسبد Galaxy S20 در برخی از بازارها است.

مفهوم این است که بخش فوقانی-میانی گوشی های هوشمند در حال حاضر باید سریعتر از اول انتظار می رود. علاوه بر این 5G اتصال به شبکه است که انتظار می رود به عنوان استاندارد که همچنین باعث می شود راه اندازی در آمریکا بسیار بیشتر احتمال دارد.

همراه با چیپ ست فوق به نظر می رسد مجموعه ای به 6GB RAM. ذخیره سازی تعداد بود نشان داد و نه با معیار مثال اما بر اساس مدل به احتمال زیاد ارائه 128GB در کنار کارت حافظه microSD پشتیبانی می کند.

گوشی های هوشمند نیز طراحی شده توسط آندروید 10, که, در, راه اندازی, باید همراه با آینده یک UI 2.5 به روز رسانی است که به احتمال زیاد به اولین در کنار Galaxy Note 20. به روز رسانی به آندروید 11 و یک UI 3.0 است که انتظار می رود در اوایل سال 2021 ،

وجود دارد ممکن است یک Exynos 990 نوع – بساز!

حق بیمه Galaxy S20 سری ویژگی های Qualcomm Snapdragon 865 در آمریکای شمالی و چین است. در بازارهای بین المللی دیگر, از سوی دیگر, آن را تصویب مسلما پایین تر از Exynos 990 چیپ ست.

وجود دارد به نظر می رسد دو نوع از کهکشان S20 فن نسخه تحت توسعه در لحظه – SM-G780 (جهانی) و SM-G781 (US) — اما هیچ شواهدی وجود ندارد و در عین حال از برنامه ریزی برای استفاده از چیپست های مختلف در مناطق.

در صورتی که معلوم می شود این مورد به این معنی که سامسونگ بار دیگر برنامه ریزی برای تکرار استراتژی معرفی شده با Galaxy S10 Lite که دیدم این کشتی تمام مدل های با پیکسل 855 به جای آن در خانه Exynos خط.

Samsung Galaxy S20 فن Edition اعلام, تاریخ انتشار, قیمت

Samsung Galaxy S20 فن چاپ است که می تواند منتشر شده تحت نام های مختلف انتظار می رود برای رسیدن در ماه اوت احتمالا در بستهای در آگوست 5, پیش از انتشار در طول سه ماهه چهارم. یک تاریخ انتشار دقیق است و در عین حال تایید می شود اما گزارشها اعلام می افتد در ماه اکتبر.

سامسونگ ممکن است بنابراین برنامه ریزی به سمت گوشی های هوشمند به عنوان یک رقیب مستقیم به آی فون استاندارد 12 و آیفون 12 حداکثر. این دستگاه ها انتظار می رود برای راه اندازی در ماه اکتبر برای $649 و $749 ترتيب با بالا پایان اپل A14 چیپ ست و 5G اتصال در هیئت مدیره.

که باعث می شود بسیاری از حس به دلیل کهکشان S10 Lite شد قیمت $649 هنگامی که آن را وارد در ایالات متحده در اوایل این سال است. کهکشان S20 فن Edition احتمالا هزینه کمی بیشتر اما نباید آن را به شدت گران تر است.

همانطور که برای گزینه های رنگ SamMobile به تازگی نشان داد که کهکشان S20 فن Edition منتشر خواهد شد در منشور آبی منشور و منشور بنفش / منشور نور بنفش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im