ناگهان خود را, آی فون است که ارزش کمتر زمانی که شما آن را در تجارت برای یک

اگر همه می رود و در حدود نه هفته کسانی که با یک اپل آی فون 11 سری واحد خواهد آمد به طور ناگهانی تحقق است که آنها دیگر خود یکی از جدیدترین مدل های آی فون. برای بسیاری از زندگی را به عنوان قبل از دیگران خواهد بود و گرفتن پیام از مغز خود را هر 30 دقیقه است که می گوید: “باید ارتقاء به آی فون 12.” و نزدیک به تاریخ انتشار 2020 5G اپل بیشتر فوری پیام می شود که گروه دوم تا زمانی که آنها می توانید در مورد فکر می کنم.
حتی قبل از اینکه ما می دانیم خاص ارائه نشت و Ming-Chi Kuo به ما داده اند وسیع سکته مغزی در مورد تغییرات انتظار می رود. وجود دارد باید چهار مدل با یک پنل OLED; در حالی که هر چهار نفر را پشتیبانی خواهد کرد 5G همه 5G ممکن است پشتیبانی می شود چهار. “نرم افزار” واحد گزارش شده که با هر دو کار آهسته تر زیر 6Hz 5G سیگنال و سریع تر mmWave 5G طیف در حالی که مدل استاندارد تنها سازگار با سابق. تمام چهار خواهد بود طراحی شده توسط 5nm اپل A14 Bionic چیپ ست است که 15 میلیارد ترانزیستور بسته بندی شده در داخل هر جزء. 5.4-اینچ, آی فون, 12 و آی فون به علاوه 12 انجام خواهد شد 4GB حافظه, حق بیمه واحد را 6GB RAM. و تمام چهار خواهد شد از ویژگی های مسطح دو طرف شبیه به طراحی مورد استفاده در آی فون 4 خط. در حالی که ظرفیت باتری می تواند نشان می دهد یکی دیگر از جهش بزرگ برخی از آن مصرف خواهد شد برای 5G اتصال.
اگر شما در حال برنامه ریزی برای تجارت در یک آیفون برای جبران برخی از هزینه خرید یک آی فون 12 مدل MacRumors کشف برخی نگرانکننده داده است. اپل را کاهش داده است حداکثر تجارت در ارزش تا آنجا که $50 برای گوشی های پیری. نگه داشتن در ذهن که در حال حاضر این تجارت در ارزش اعمال نسبت به خرید یک آی فون 11 سری گوشی. اگر اپل نگه می دارد و این ارزش معاملات نسبت به خرید یک آیفون 12 مدل افت ارزش را واقعا صدمه دیده است مصرف کنندگان و نه صرفا به دلیل مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. از آنجایی که اپل قصد دارد در انتشار 2020 اپل بدون شارژر و یا EarPods در جعبه 50 دلار خواهد یک راه طولانی به سمت 59 دلار (قبل از مالیات) مورد نیاز به جای این جفت ارز است. اما اپل ظاهرا دارای یک جعبه نفیس برنامه ریزی شده تا همه خوب است, راست? نه واقعا. اکثر مصرف کنندگان ترجیح می دهند که باید برای رفتن به این مشکل از خرید از دست رفته ، و اگر شما در حال حرکت از اندروید به iOS در این سال شما احتمالا هیچ چاره ای اما برای خرید 20W شارژ آجر. سلام تیم که دقیقا راه به خوش آمد می گوید کسی که حذف رقیب خود را برای پیوستن به اپل اکوسیستم. به خصوص زمانی که پول نقد ممکن است کمی تنگ پس از نیم سال از اینکه از کار به دلیل COVID-19.

در حال حاضر به کاهش تجارت در ارزش:

شما ملزم به دریافت پول بیشتر برای آی فون خود را اگر شما آن را به فروش به بخش خصوصی اما که در حال رفتن به نیاز به زمان بیشتر و تلاش است. شما هنوز هم برخی از زمان در حال حاضر برای دیدن اگر شما می توانید پیدا کردن یک خریدار در eBay و یا لیست کریگ اما باید هوشمند در مورد این. همین حالا در معرض خطر آلوده شدن با درگیر شدن در چهره به چهره مذاکرات; استفاده از FaceTime و یا اواز یا موسیقی دو نفری به جای. سایت های شخص ثالث مانند غزال خواهد خرید خود را, آیفون, اما اگر بودجه در حال رفتن به سمت خرید جدید سال 2020 آی فون, شما ممکن است بخواهید برای دور زدن این مسیر است. چرا که شما در حال پرداخت قیمت برای سهولت استفاده از یک شخص ثالث شرکت است. برای مثال یک گوشی 64GB آیفون XS حداکثر در شرایط خوب و بدون خش خواهد واکشی $242 بر غزال. اپل حتی با 50 دلار کاهش خواهد هنوز هم به شما $450 نسبت به خرید یک دستگاه iOS. به یاد داشته باشید این مقادیر قابل تغییر هستند قبل از سال 2020 آی فون واحد فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im