الکسا هوشمند شمع تنها $4.50 در هر یک از این وحشی آمازون فروش

  • خانه هوشمند دستگاه ها همیشه بالا-فروشندگان زمانی که آنها به فروش, و شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک معامله بهتر از یکی آمازون در حال اجرا در بهترین فروش TanTan Wi-Fi smart شمع.
  • Compatible با گوشی های هوشمند خانه هوشمند سیستم های الکسا و گوگل دستیار آنها در فروش امروز در پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده اند.
  • با تشکر ویژه کوپن است که تنها در دسترس تا جمعه یا تا زمانی که آن را به فروش می رساند شما می توانید این چهار پرفروش هوشمند شمع برای کمتر از شما خواهد پرداخت برای یک Wi-Fi پلاگین های هوشمند فروخته شده توسط یک نام تجاری است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما باید برخی از اخبار عکس, به اشتراک گذاری با تکنولوژی زرنگ و دانا شکارچیان معامله امروز: ما فقط حفر کردن یکی از بهترین معاملات از همه زمان بهترین فروش Wi-Fi smart شمع که کار با هر سیستم عامل اصلی گوشی های هوشمند, smart home, پلت فرم, و دستیار صوتی. چه چیزی بیشتر آنها بالا-فروش هوشمند شمع با فوق العاده رتبه بندی و هزینه آنها بخش کوچکی از آنچه شما می تواند به صورت مشابه Wi-Fi smart شاخه از یک نام تجاری بزرگ.

پس معامله چیست ؟ انتخاب کنید تا یک 4-بسته TanTan Mini Wi-Fi Smart شمع با کد کوپن های ویژه 40BCOO61 و شما پرداخت فقط $17.99 به جای $30. که با این نسخهها کار برای تنها $4.50 هر پلاگین است که تا کنون بالاترین قیمت دیده ایم محبوب smart شمع تا کنون در سال 2020 است. در واقع شما پرداخت بیشتر برای یک نام تجاری هوشمند پلاگین از شما برای این چهار شاخه در حال حاضر! کوپن تنظیم شده است به آخرین تا زمانی که ممکن است 18 اما آن را تقریبا قطعا قبل از آن. به عبارت دیگر این احتمالا آخرین شانس خود را برای دریافت در در عمل است.

در اینجا نکات برجسته شما باید بررسی کنید از آمازون صفحه محصول:

  • با این نسخهها کار با الکسا و گوگل صفحه اصلی Assistant: مدیریت به طور مستقیم از دستگاه خود را از طریق صدا کنترل کنید. هوشمند پلاگین سازگار با گوشی های هوشمند و سیستم های (آندروید 4.4. بالا/ سیستم عامل iOS 8 به بالا); همچنین با این نسخهها کار با هر 2.4 G Wi-Fi.
  • کنترل از هر نقطه: فورا کنترل دستگاه های متصل به TanTan wifi خروجی هر کجا که شما به اینترنت با استفاده از نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند خود را. لذت بردن از صلح از ذهن با چک کردن در دستگاه های خود را از راه دور و همیشه آمدن به خانه به خوبی روشن خانه.
  • برنامه و شمارش معکوس: برنامه آمازون خود را Alexa پلاگین به طور خودکار روشن یا خاموش الکترونیک خود را زمانی که دور. مانند رطوبت ساز و کتری برقی, درخت کریسمس, قهوه ساز, لامپ و پنکه برقی.
  • ایجاد و به اشتراک گذاری به خانواده: ایجاد یک صحنه برای همه الکسا خروجی و کنترل همه در یک فرمان. سهم خود را در الکسا پلاگین به اعضای خانواده در یک دقیقه. هیچ نگرانی بیشتر هر کس می تواند کنترل آن را به راحتی.
  • سهولت در تنظیم و صدور گواهینامه کیفیت: تنها چهار گام ساده برای جفت گوشی های هوشمند با Google صفحه اصلی پلاگین و نمی نیاز به یک hub. TanTan wifi خروجی با ETL و صدور گواهینامه FCC است. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. هدف ما رضایت مشتری است و ما متعهد به ساخت آن را برای شما مناسب است.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de