آلاباما دانشجویان لعنتی برای تلاش به کروناویروس در هدف

  • در یک داستان است که نشان میدهد حقیقت است که اغلب غریبه تر از داستان و دانشجویان در آلاباما شده است پرتاب coronavirus احزاب که در آن هدف این است که برای دیدن خواهد کرد که کامپیوتر با این ویروس برای اولین بار.
  • مقامات شهرستان در تاسکالوسا،, آلاباما, تایید وجود این احزاب پیش از آن در هفته.
  • تعداد coronavirus موارد در آلاباما رو به افزایش بوده است به طور پیوسته از اوایل ماه ژوئن است.

گروه از دانشجویان در آلاباما شده است پرتاب coronavirus احزاب و شرط به عنوان کسی که تست مثبت برای COVID-19 ، داستان مسلما برای تلفن های موبایل ظالمانه و می توان به راحتی رد کرد به عنوان “خبر جعلی” اما برای این واقعیت است که آن تایید شده است توسط تعدادی از شهرستان تاسکالوسا مقامات.

عنوان عنوان دقیق در فک انداختن گزارش از شبکه خبری ABCدانش آموزان در تاسکالوسا انداخت احزاب که در آن شرکت کنندگان با قرار دادن پول به یک گلدان. گلدان متعاقبا تعیین شده برای هر دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus اول. چه تر است, این گزارش جزئیات است که دانش آموزانی که در حال حاضر COVID-19 مثبت دعوت شده بودند که به افزایش شانس partygoers خواهد قرارداد این ویروس.

“ما فکر کردیم که نوع یک شایعه در” تاسکالوسا رئیس آتش نشانی Randy Smith توضیح داد: در حالی که ظاهر می شود در جلسه شورای شهر در اوایل این هفته. “ما به انجام برخی تحقیقات. نه تنها دفاتر پزشکان آن را تایید اما دولت تایید آنها نیز همان اطلاعات است.”

شما می توانید سعی کنید و قرار دادن سر خود را در اطراف این داستان را به عنوان چند بار که شما می خواهید و آن را هنوز هم معنا ندارد. اگر چه جوانان دانشجو به احتمال زیاد به تجربه شدید علائم کروناویروس, حتی بدون علامت حامل می تواند انتقال این ویروس به دیگران است. به عبارت دیگر یک دانش آموز که به صورت هدفمند تلاش می کند برای به دست آوردن coronavirus قرار دادن پدر و مادر خود را و خیلی از گروه های اجتماعی در معرض خطر ابتلا به عفونت. کل داستان به نظر می رسد فراتر از باور, اما پس از آن دوباره دانشجویان با یک چشم به سمت مهمانی نیست دقیقا شناخته شده خود را برای ایده های خوب.

در حالی که هنوز معلوم نیست کدام کالج دانش آموزان در سوال حضور در دانشگاه آلاباما واقع شده است که در تاسکالوسا — با صدور بیانیه ای در این موضوع دیروز.

“دانشگاه آلاباما است که تزلزل در تعهد خود را به امنیت و رفاه جامعه ما” مدرسه در بیانیه ای گفت. “ما باید در جای خود قوانین سختگیرانه در مورد فعالیت های دانشگاه و اجرای آنها stringently. ما ادامه خواهد داد برای پیگیری هر گونه اطلاعات دریافت می کنیم و آموزش دانش آموزان ما در مورد احتیاط های ضروری.”

در نیویورک تایمزتعداد coronavirus موارد در آلاباما رو به افزایش بوده است به طور پیوسته در سراسر کشور در اکثر استان ها. پس از یک کاهش قابل توجه در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن تعداد coronavirus موارد شروع به موشک وار رفتن در اواسط ماه ژوئن. در ژوئن 29, آلاباما, گزارش 1,734 موارد جدید شکل که نزدیک به سه گانه دولت روزانه به طور متوسط در ماه مارس.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im