AirPods استودیو به احتمال زیاد اپل اولین محصول ساخته شده از شروع در ویتنام

اگر چه برخی از محصولات این شرکت مانند AirPods در حال حاضر تولید در ویتنام, این اولین باری خواهد بود که یک محصول با نام تجاری جدید ساخته شده است وجود دارد. معمولا چه اتفاقی می افتد این است که تولید در چین آغاز می شود و پس از آن قرارداد تولید کنندگان در کشورهای دیگر به ارمغان آورد در هیئت مدیره به نگه دارید تا با تقاضا است.

برخی از AirPods استودیو واحد احتمالا هنوز توان تولید در چین

این حرکت به عنوان تنش بین آمریکا و چین افزایش مییابد. اپل نیز در تلاش است تا به تغییر آی فون تولید از این کشور به سایر مناطق از جمله هند است.

اما برخی نسبت به AirPods استودیو هنوز هم به احتمال زیاد تولید شده در چین. جهت تقسیم بین کشورها شناخته شده نیست هنوز. اما منطق حکم می کند که چین اخذ خواهد شد بخش عمده ای از سفارشات در آغاز راه است.

اپل گزارش شده است که در حال حاضر در ارتباط با قرارداد تولید کنندگان Goertek و Luxshare در مورد تولید AirPods استودیو در ویتنام است. منابع همچنین می گویند که اپل می خواهد برای به دست آوردن بیشتر محلی برای تولید علم و این بیشتر نشان می دهد که آن را می خواهد برای رسیدن به می دانم که صحنه داخلی بهتر برای گسترش تولید بیشتر است. آی فون ساز است به خصوص علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد ساخت و تولید, تحقیقات, مجلس, نمونه سازی و توسعه است.

این AirPods استودیو هدفون را علامت اپل تاخت و تاز کردن در طول هدفون دسته. تابعه آن بیت است که در حال حاضر یک بازیکن شناخته شده در بازار هر چند.

آینده هدفون گفت: به ارث می برند برخی از همان فن آوری ساخته شده است که AirPods محبوب مانند active noise-cancellation. آن را نیز با نوک انگشتانش به ارائه سر و گردن تشخیص برای تعیین اگر شما آنها را بر روی و بازی/مکث صدا درآمده است. تولید انبوه است که انتظار می رود به زودی با راه اندازی یک زمانی در آینده ای نزدیک. آنها به احتمال زیاد خواهد شد هزینه $349.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de