AirPods استودیو انتظار می رود به ارائه سر و گردن, تشخیص سفارشی تنظیمات اکولایزر

اپل به طور گسترده ای انتظار می رود برای راه اندازی بی سیم over-ear headphones به نام AirPods استودیو در این سال و 9to5Mac آموخته است که آنها را به سر و گردن تشخیص ویژگی های.
 
در حال حاضر AirPods و AirPods نرم افزار از ویژگی های یک گوش تشخیص فن آوری است که اجازه می دهد تا آنها را به تعیین اگر شما باید از earbuds ، زمانی که هر دو AirPods برداشته صوتی متوقف شده است و زمانی که تنها یکی گرفته محتوا متوقف شده است.
 
این AirPods استودیو خواهد شد که ویژگی های مشابه ظاهرا. احتمالا زمانی که شما محل آنها را بر روی گردن خود را صدا متوقف خواهد شد و هنگامی که شما آنها را بر روی سر خود را دوباره مطالب خود را از سر گرفته خواهد شد.
 
هدفون بنا به گزارش ها همچنین قادر به تشخیص چگونه آنها استفاده می شود. آنها قادر خواهد بود برای گفتن در گوش راست خود را از گوش چپ خود را که بدان معنی است که شما قادر خواهد بود به آنها را می پوشند هر کدام راه شما می خواهید و آنها را در مسیر کانال های صوتی درآمده است.
 
این گزارش همچنین می گوید که هنگامی که هدفون زوج با یک آیفون یا مک سفارشی تنظیمات اکولایزر ساخته خواهد شد در دسترس کاربران اجازه می دهد برای انتخاب از پایین و متوسط و فرکانس بالا تنظیم. این می تواند AirPods استودیو حرفه ای درجه, هدفون, و به طور بالقوه کمک به باز کردن یک مخاطب جدید.
 
در گزارش های قبلی آینده هدفون نیز از ویژگی های فناوری حذف نویز و حالت شفاف. آنها انتظار می رود به هزینه $349 و در دسترس خواهد بود در دو مدل رنگ و دو ماده مشابه دیگر از جمله یک مدل چرم. اپل همچنین گفته بود تست یک طراحی مدولار است که شما را قادر به مبادله از پدهای.
 
این AirPods استودیو به احتمال زیاد پس از رسیدن این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>