AirPods Pro را به پایین ترین سطح خود در آمازون – فقط $219.98

  • اپل wildly محبوب AirPods Pro با آمازون نخست حمل و نقل فقط کاهش یافت و به پایین ترین قیمت, ضرب و شتم پایین قبلی مجموعه ماه گذشته در حدود 10 دلار است.
  • بی سیم حذف نویز از earbuds به طور معمول فروش برای $249 و آنها در حال حاضر محبوب ترین هدفون BGR معاملات تیم را پوشش می دهد که در آن قیمت.
  • اگر شما عجله بسر می رسانید شما می توانید انتخاب کنید تا AirPods نرم افزار رایگان نخست حمل و نقل از آمازون برای تنها $219.98 که نه تنها مجموعه جدید آمازون کم اما همچنین مسابقات پایین ترین قیمت ما دیده ایم در هر نقطه برای AirPods Pro.

اپل AirPods نرم افزار به طور معمول در فروش برای $249 است که نسبتا سنگین قیمت…. حتی در آن قیمت آنها بیشتر محبوب در میان BGR معاملات خوانندگان از هر هدفون ما تا کنون پوشش داده شده است. با توجه به منظم AirPods 2 شروع در $159 و صعود به 199 دلار زمانی که شما بازی شیر یا خط در شارژ بی سیم مورد $249 برچسب قیمت در واقع نیست که دیوانه است.

در حالی که شما تقریبا همیشه پرداخت کامل خرده فروشی اگر شما آنها را خرید از اپل و آمازون به طور معمول ارائه می دهد تخفیف. ما دیده ایم ملت خرده فروش آنلاین بریده بریده $14 کردن قیمت اپل AirPods Pro اغلب و پس از آن در ماه گذشته آمازون آنها را برش را به پایین ترین سطح خود از $228. AirPods Pro پرواز کردن قفسه های که در آن قیمت اما اگر شما از دست رفته را که به فروش می رسد شما در شانس هستید. چرا ؟ چرا که آمازون فقط کاهش یافته و آنها را به پایین ترین سطح قیمت از $219.98 برای مدت زمان محدود!

نه تنها $219.98 پایین ترین قیمت برای AirPods Pro در آمازون آن را نیز اتفاق می افتد برای مطابقت با کمترین قیمت ما دیده ایم در هر نقطه. به عبارت دیگر شما می خواهم که به دیوانه به تصویب این معامله اگر شما شده است فکر کردن در مورد خرید AirPods Pro. هیچ سوالی وجود دارد که این معامله به زودی محو خواهد شد, هر چند, بنابراین قطعا در عمل در حالی که شما هنوز هم.

نه این که شما نیاز به بازآموزی اما در اینجا نکات کلیدی از اپل AirPods Pro صفحه:

  • ما تصفیه جزئیات راحتی ایجاد یک کلاس جدید از in-ear headphones با یک برنامه ریزی مناسب است که به شکل استثنایی مهر و موم برای فعال لغو سر و صدا. شما احساس می کنید موسیقی خود را نه هدفون خود را.
  • را انتخاب کنید از سه اندازه نرم و انعطاف پذیر سیلیکون راهنمایی که کلیک کنید به محل. پیدا کردن بهترین جا و بهترین صدا — با استفاده از گوش نوک مناسب آزمون است.
  • این داخلی مخروطی راهنمایی مطابق با خود را شکل گوش نگه داشتن AirPods نرم افزار امن است. و با منافذ کمک به تساوی فشار شما احساس وجود چیزی در گوش خود را.
  • AirPods نرم افزار تنها در گوش هدفون لغو سر و صدا فعال است که به طور مداوم سازگار به هندسه خود را گوش و مناسب از گوش راهنمایی — مسدود کردن بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی آنچه شما در حال گوش دادن به.
  • لغو سر و صدا است که به طور مداوم تنظیم شده 200 بار در ثانیه واقعا همهجانبه صدا بنابراین شما به طور کامل گوش به موسیقی خود را در پادکست ها و تماس ها.
  • می خواهم به شنیدن آنچه که اتفاق می افتد در اطراف شما ؟ فقط فشار دهید و نگه دارید به زور سنسور بر روی ساقه به پرش بین فعال لغو سر و صدا و شفافیت حالت که اجازه می دهد تا خارج از صدا و اجازه می دهد تا همه چیز به صدا و احساس طبیعی هنگامی که شما در حال صحبت کردن به مردم در این نزدیکی هست.
  • تکنولوژی بسته بندی شده و در عین حال جمع و جور AirPods نرم افزار ساخته شده در اطراف ما سیستم در طراحی بسته بندی — شامل H1 تراشه است که قدرت همه چیز را از صدا به سیری.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>