AirPods Pro در حال بازگشت به آمازون, پایین ترین قیمت – اما معامله پنهان است

  • اپل AirPods طرفدار واقعی بی سیم از earbuds با لغو سر و صدا فعال شد, در فروش, در تمام طول هفته به هفته گذشته فقط برای $227.99 های جدید در همه زمان کم است.
  • که معامله در حال حاضر بیش از و شما می توانید آنها را در آمازون این هفته با کوچکتر تخفیف — 250 $هدفون در حال حاضر ذکر شده است در $234.95.
  • همانطور که معلوم است, اما وجود دارد یک معامله در آمازون که اسلش یکی دیگر از $6.96 کردن قیمت در پرداخت انداختن AirPods طرفدار بازگشت به آمازون و تمام وقت, کمترین قیمت.

اگر شما می خواهید AirPods نرم افزار و شما می خواهید به پرداخت به عنوان کوچک که ممکن است وجود دارد یک دوجین تمدید AirPods Pro واحد در انبار در حال حاضر در آمازون فقط برای $219.95 هر. است که تا کنون بالاترین قیمت دیده ایم و آنها قطعا فروش بسیار به زودی در حال حاضر که گربه از کیسه. قبل از اینکه شما متعهد به refurbs وجود دارد را یکی دیگر از معامله بزرگ است که شما ممکن است حتی متوجه است که در دسترس در آمازون به دلیل آن پنهان است. با تشکر به قیمت رها کردن و یکی دیگر از تخفیف ویژه ای که در پرداخت کاربردی با نام تجاری جدید و AirPods Pro در حال بازگشت به پایین ترین قیمت همیشه در آمازون است.

اگر شما به دنبال BGR معاملات تیم را پوشش و شما بدیهی است از آنجا که شما نمی خواهید به دست همه بهترین معاملات در خارج وجود دارد در هر روز — شما می دانید که اپل AirPods شد, در فروش, در تمام طول هفته به هفته گذشته در قیمت های پایین خود را تا کنون در آمازون است. که شامل شدت به دنبال پس از AirPods Pro به عنوان به خوبی به عنوان هر دو اپل AirPods 2 مدل با تخفیف تا 50 دلار است. خبر بد این است که هر دو مدل را شروع به پریدن کرد به بالا به قیمت قبل از آن, بنابراین AirPods 2 با شارژ بی سیم در حال حاضر $169 و AirPods نرم افزار ذکر شده است در $234.95 به جای $277.99.

چه بسیاری از مردم درک نمی کنند در مورد آمازون جدید AirPods Pro معامله این است که هیچ اضافی پنهان و تخفیف هایی که اعمال می شود زمانی که شما را بررسی کنید. آمازون خواهد اسلش اضافی $6.96 کردن قیمت آن قطره این فوق العاده محبوب گوشی به پایین به آمازون و تمام وقت, کمترین قیمت!

بعدی تا AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد هنوز هم بزرگترین تخفیف در میان AirPods هر دو از نظر ارزش دلار و از نظر درصد افت قیمت است. این 199 دلار هدفون را می توان فقط برای $169 امروز که یک جامد معامله برای محبوب طناب از earbuds که شما هزینه $199 در حال حاضر از هر فروشگاه اپل.

اگر شما به دنبال به صرف به عنوان کوچک که ممکن است و شما نمی مراقبت در مورد شارژ بی سیم, شما هنوز هم می توانید ذخیره کنید $20 در ورود به سطح AirPods 2. آنها در فروش برای $129.99 در اوایل این هفته و این که معامله انجام شده است که قطعا یک بد شانسی است. آنها هنوز هم در فروش برای $139, اگر چه, و شما نمی خواهد پیدا کردن قیمت پایین تر در هر نقطه دیگری است.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de