AirPods 3 با AirPods Pro-الهام گرفته از طراحی های آینده سال آینده

  • اپل به زودی نسخه سوم-gen AirPods در اوایل سال 2021 با توجه به بالا تحلیلگر.
  • اپل نسل بعدی AirPods خواهد شد از ویژگی های یک طراحی مشابه سال گذشته AirPods Pro.
  • جدید اپل AirPods به احتمال زیاد قرض گرفتن چند AirPods ویژگی های نرم افزار از جمله بهبود کیفیت صدا و قابلیت لغو سر و صدا.

اپل در حال برنامه ریزی برای معرفی نسل بعدی نسخه از محبوب خود AirPods اوایل سال آینده با توجه به یک سرمایه گذار توجه داشته باشید از Ming-Chi Kuo. در یک توجه داشته باشید به دست آمده توسط MacRumors, Kuo ادعا می کند که اپل third-gen AirPods را به رخ کشیدن یک طراحی شبیه به AirPods نرم افزار است که می گویند ما می توانیم انتظار کوتاه تر و بیشتر تپل, فاکتور شکل.

به عنوان خاص راه اندازی پنجره, Kuo پیش بینی جدید اپل AirPods خواهد رسید در نیمه اول 2021. و دیدن که چگونه اپل دوم-gen AirPods ضربه قفسه های فروشگاه در مارس 2019 آن می ایستد به همین دلیل است که اپل جدید AirPods می رسند گاهی در طول سه ماهه اول سال 2021.

همانطور که برای چه نوع از ویژگی های اپل نسل سوم AirPods را به جدول گزارش های قبلی نشان داده اند که این دستگاه شامل حذف نویز قابلیت های مشابه به AirPods نرم افزار مدل. امیدوارم اپل جدید AirPods خواهد قرض گرفتن چند ویژگی دیگر از AirPods Pro از جمله بهبود کیفیت صدا بیشتر گزینه های اندازه و بهبود آب و عرق مقاومت است.

به عنوان یک نقطه از علاقه و گزارش های اولیه نشان داد که اپل در حال برنامه ریزی برای انتشار نسخه جدید AirPods در این سال تنها برای عقب راندن تاریخ راه اندازی حساب coronavirus.

و در حالی که ما در موضوع هدفون دیده ایم برخی از شایعات نشان می دهد که آی فون اپل 12 نمی خواهد کشتی با EarPods در جعبه. قرار انگیزه پشت این استراتژی این است که آن کمک خواهد کرد که افزایش AirPods فروش. در حالی که این البته ممکن است آن را فقط به نظر نمی رسد مانند اپل سبک برای محدود کردن تجربه کاربر حق خارج از جعبه. این ایده جدید که صاحبان آیفون را به یک خرید جداگانه به منظور لذت بردن از صوتی بر روی دستگاه خود را در خصوصی به نظر نمی رسد برای مصرف کننده در کوچکترین.

بیشتر چه AirPods شده است پرواز کردن قفسه ها از دستگاه برای اولین بار معرفی شد. به این مفهوم که اپل نیاز دارد به طور مصنوعی افزایش تقاضا برای AirPods مضحک به نظر می رسد. بیشتر اپل توانایی برای تولید درآمد بی نظیر است که به می گویند که این شرکت نیست دقیقا در یک موقعیت که در آن نیاز به شدت محدود کردن هزینه ها و دیگر ارائه صاحبان آیفون با رایگان جفت هدفون.

در نهایت به نظر می رسد عجیب و غریب که اپل خواهد بود در تلاش برای تحریک AirPods فروش زمانی که این شرکت در هفته گذشته شروع به بازگشت به مدرسه ارتقاء که در آن آن را به دور AirPods به دانش آموزان را که واجد شرایط خرید جدید مک یا آی پد. به عبارت ساده, سیب, همه چیز در مورد تجربه کاربر و آی فون بدون هدفون در جعبه محتمل به نظر می رسد.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>