AirPods 2 با شارژ بی سیم در حال بازگشت به $149.98 آمازون همه زمان کم

  • AirPods قیمت گذاری در آمازون در حال حاضر با تخفیف در سراسر هیئت مدیره و داغترین معامله این هفته بوده جدیدی در قیمت پایین در اپل wildly محبوب AirPods Pro.
  • در حال حاضر که دیوانه معامله AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد کاهش یافته است به پایین به تمام وقت, کمترین قیمت تنها $149.98.
  • این هر دو آمازون پایین ترین قیمت همیشه در اپل پرفروش AirPods مدل و آنها قطعا نمی خواهد در اطراف برای بسیار طولانی است.

خانمها و آقایان این است که یک مته. ما از تکرار این است که یک مته. واقعا تکان دهنده معامله در روز جمعه اسلش اپل AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد به یک تمام وقت قیمت پایین و شما را به دیوانه به تصویب این فرصت.

در حال حاضر ما می دانم آنچه شما فکر… اپل مختلف AirPods مدل شده اند با تخفیف و برای ماه ها در حال حاضر در آمازون بنابراین آنچه تکان دهنده در مورد این معامله ؟ پاسخ بسیار ساده است واقعا. بدیهی است که درست است که AirPods و AirPods Pro بدست یک دسته از تخفیف بیش از چند ماه گذشته پس از دیدن یکی دیگر از تخفیف آمار آمازون قطعا نمی احمقانه ترین چیز است. چه دیوانه در مورد این معامله این است که مقدار پولی که آمازون چاک کردن قیمت AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد.

از ابتدای سال آمازون ارائه شده است این نسخه خاص از اپل AirPods روشن و خاموش برای $169. که قیمت عالی و آن را 30 دلار کمتر از آنچه شما را صرف بر روی آنها از فروشگاه اپل در حال حاضر, اما آن را هنوز هم 10 دلار بیش از $159 که آمازون شارژ در جمعه سیاه سال گذشته است. در حال حاضر AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد را می توان فقط برای $149.98. که جدیدی در قیمت پایین و دیوانه وار که آن را در دسترس در حال حاضر در حالی که آمازون هنوز هم نیست به طور کامل متمرکز بر حمل و نقل nonessentials. و بر خلاف بسیاری از غیر ضروری محصولات این گوشی کشتی ASAP بنابراین شما باید آنها را در دست خود و در گوش خود را در هفته آینده.

توجه داشته باشید بسیاری از مردم هنوز هم می خواهد سر و صدا لغو فعال با وجود این معامله بزرگ و شما باید بدانید که اپل تلویزیون محبوب AirPods طرفدار واقعی بی سیم حذف نویز از earbuds هنوز هم در حال حاضر در دسترس در آمازون در پایین ترین قیمت همیشه با تشکر از تخفیف اضافی که در پرداخت کاربردی. آنها همچنین حمل و نقل را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و آنها می رسند در اکثر نقاط کشور در هفته آینده.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم اپل ورود به سطح AirPods 2 مدل در فروش و همچنین در حال حاضر. $139 قیمت عالی برای این طناب از earbuds اما حقیقت گفته شود شما را به یک کمی دیوانه به خرید این برای $139 زمانی که شما می توانید ارتقاء به مدل با شارژ بی سیم مورد برای کمتر از $11 ،


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Masarik/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im