ایرباس می خواهد آن هواپیما به خر خر کردن برای coronavirus مواد شیمیایی و بمب

ایرباس در حال توسعه یک سیستم جدید است که می تواند به خر خر کردن تهدیدات از جمله خطرات بیولوژیکی. این سیستم با

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399
  • ایرباس در حال توسعه یک سیستم جدید است که می تواند به خر خر کردن تهدیدات از جمله خطرات بیولوژیکی.
  • این سیستم با استفاده از مهندسی ژنتیکی سلول های زنده برای شناسایی آثار مختلف مولکولی ترکیبات موجود در هوا است.
  • این سیستم آغاز خواهد شد تست بعد از این سال این شرکت می گوید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه در حال حاضر. آن را آسان ببینید که چرا البته با رمان coronavirus همه گیر ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای سفر و محدودیت های مختلف جلوگیری از شرکت ها از بسته بندی خود هواپیما پر از مسافر. این ایرباس در حال کار بر روی یک پروژه است که می تواند آن هواپیما امن تر نه تنها از خطرات مانند مواد شیمیایی و یا حتی بچه های بد با بمب اما ویروس coronavirus بیش از حد.

در یک مصاحبه مطبوعاتی ایرباس توضیح می دهد که آن را با همکاری یک شرکت به نام Koniku شروع به میوه و دو نفری است که نزدیک شدن به تکمیل یک سیستم است که می تواند قادر به تشخیص از تهدید.

ایرباس است که برای اولین بار به اعتراف است که درجه-سیستم اسکن نبود در ابتدا طراحی شده با ویروس ها در ذهن و اشاره کرد که با همکاری "در اصل متمرکز در تماس خودکار و تشخیص و ردیابی و موقعیت از مواد شیمیایی و مواد منفجره در هیئت مدیره هواپیما و در فرودگاه." به عنوان coronavirus همه گیر است جاروب در سراسر جهان شرکت تصمیم به تغییر چرخ دنده ها کمی "شامل شناسایی خطرات بیولوژیکی."

راه حل تمام این دروغ در چه ایرباس خواستار "مهندسی ژنتیک odorant گیرنده" است که یک راه فانتزی گفتن که سیستم را تکیه بر سلول های زنده برای انجام واقعی تشخیص است. هنگامی که این کوچک ناظران گرفتن بوی چیزی است که آنها دوست ندارند با برخورد با مولکول های آنها طراحی شده برای تشخیص آنها واکنش نشان می دهند و زنگ باعث شده است.

این ایده در اینجا این است که با استفاده از انواع bioengineered گیرنده های بو برای انواع مختلف ترکیبات مولکولی یک هواپیما و مسافران آن محافظت خواهد شد از بسیاری از تهدیدات مختلف است. آن می تواند هر چیزی از مواد به طور معمول در بر داشت در مواد منفجره مواد شیمیایی است که می تواند مورد استفاده در یک حمله تروریستی و یا آن را به نظر می رسد حتی اثری از یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس.

ایرباس می گوید آن آغاز خواهد شد در دنیای واقعی تست از این سیستم تا پایان 2020, اما هنوز هم وجود دارد برخی از سوالات باقی مانده پاسخ داده شود. بزرگترین بدیهی است که آیا یا نه این سیستم قادر به تشخیص هوابرد coronavirus (یا دیگر ویروسی یا باکتریایی تهدیدات) در آن زمان و پس دقیقا چگونه است که ممکن است کار می کنند.

تصور کنید یک سناریو که در آن مسافران در حال سوار شدن به یک پرواز و سپس قبل از خدمه قفل کردن کابین هواپیما هشدار خدمه که یک ویروس شناسایی شد. که در آن است ؟ کسی است که پردازنده در واقع بیمار ؟ آیا هر مسافر (و عضو خدمه) نیاز به آزمایش می شود و پاک قبل از آنها مجاز به پرواز دوباره ؟

وجود دارد بدیهی است که بسیاری از "چه ifs" در اینجا به طور خاص مربوط به این ایده که سیستم تشخیص خواهد خر خر کردن خطرات بیولوژیکی اما ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه ایرباس می آید تا با قبل از ما می تواند قضاوت کند.

منبع تصویر: عکس Focke Strangmann/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب