هوش مصنوعی در حال ساخت الگوهای رفتاری در حال حاضر و آنها خالص طلا

  • ImgFlip راه اندازی یک ژنراتور الگوی رفتاری است که وظایف هوش مصنوعی آینده با نوشتن شرح تصاویر و خنده دار به صورت الگوی رفتاری محبوب فرمت های.
  • پوچ نتایج گاهی اوقات گیج کننده است اما اغلب خنده دار.
  • الگوریتم تغذیه توسط الگوهای رفتاری ایجاد شده توسط انسان به آموزش هوش مصنوعی چگونه می شود به خنده دار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آه, memes. اینترنت مورد علاقه راه ارتباطی است که به سرعت در حال رشد سریع در حال حرکت ترکیبی از تصاویر و متن قالب دار و اگر شما را یک هفته خارج از وب سایت شما از دست رفته یک نسل جدید memes. خوب وجود الگوهای رفتاری و بد وجود دارند الگوهای رفتاری. آنهایی که خوب دریافت مشترک اعلان مجدد و گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی. شما هرگز آنهایی که بد به دلیل, خوب, آنها نمی تواند به اشتراک گذاشته.

در حال حاضر یک کلاس جدید از الگوهای رفتاری است که متولد شده و آنها در حال ایجاد شده توسط دست بشر. آنها AI الگوهای رفتاری و ImgFlip — یک ابزار آنلاین برای ساخت الگوهای رفتاری و نمودار و دیگر عجایب بصری — به راه انداخته است و آنها را بر ما در بهترین زمان ممکن است.

این ایده در اینجا این است که خیلی ساده است. شما را الگوی رفتاری محبوب فرمت های مانند “پریشان پسر” یا “دکمه” و به شما اجازه یک هوش مصنوعی با برچسب متن و نوشتن شرح تصاویر و. با بسیاری از الگوهای رفتاری در اینترنت آموزش این الگوریتم این است که آسان برای ImgFlip. سایت منتقل الگوهای رفتاری ایجاد شده توسط کاربران با استفاده از سایت خود الگوی رفتاری-ساخت ابزار شبکه عصبی, آموزش, آن را چگونه می شود به خنده دار.

به نوعی در برابر همه شانس کار می کند و نه به خوبی در یک absurdist نوع راه است.

“این نوشتن شرح تصاویر تولید شده توسط یک شبکه عصبی مصنوعی” در سایت توضیح می دهد که از هوش مصنوعی الگوی رفتاری ژنراتور. “هیچ چیز در مورد متن نسل hardcoded جز این که حداکثر طول متن محدود است برای سلامت عقل. این مدل با استفاده از شخصیت های سطح پیش بینی بنابراین شما می توانید مشخص کنید پیشوند متن از یک یا چند شخصیت برای تاثیر گذاری متن تولید شده است. با استفاده از نام کسی یا دیگر متن کوتاه به عنوان یک پیشوند با این نسخهها کار بهترین است.”

گاهی اوقات هوش مصنوعی صنایع دستی یک الگوی رفتاری است که به نظر می رسد مانند آن را توسط یک فرد. جریان labels مطابق آنچه که شما ممکن است در حال حاضر در انتظار برای دیدن. بار دیگر هیچ چیز به نظر می رسد برای مطابقت و کلمه سالاد پر از صفحه نمایش. این الگوهای رفتاری که سقوط درست در وسط این دو افراط است که به من ضربه سخت. آنها لذت بخش و پوچ و بی وقفه قابل مرور. همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید یک الگوی رفتاری فرمت و اجازه AI می آیند تا با هر آنچه در آن می خواهد. در اینجا یک نمونه از نتایج.

شاید آن را فقط خفیف هذیان بودن گیر کرده در داخل در طول یک ویروسی همه گیر هست ولی چیزی که خیلی فوق العاده کامل در مورد این مسخره ابزار وب. من می خواهم به شدت شما را تشویق به سعی کنید آن را برای خودتان و یا حداقل هاپ در سایت و فهرست مجموعه ای از AI الگوهای رفتاری دیگران در حال حاضر تولید می شود.

منبع تصویر: ImgFlip

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر