پس از امروز تکان دهنده هک توییتر هنوز هم تا به برخی از عمده تبیین کنند

  • عظیم توییتر هک در چهار شنبه هدفمند کشت از خدمات بالا ترین مشخصات کاربران از جمله رئیس جمهور اوباما, Elon Musk, جف بزوس و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.
  • توییت آغاز شده است که در آن کاربران’ جدول زمانی برای خواسته مردم به آنها ارسال بیت کوین.
  • توییتر سرزنش هک در “هماهنگ مهندسی اجتماعی” کلاهبرداری.

اینترنت جمعی فک آویزان agape در بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان تکان دهنده جامع هک توییتر گسترش به نقطه ای که آن را حتی لمس رئیس جمهور اوباما در حساب رسمی توییتر — که تقریبا با 121 میلیون پیروان اتفاق می افتد بیشتر به دنبال حساب بر روی پلت فرم. “من به بازگشت به جامعه با توجه به COVID-19”! خواندن توییت که درج شده بود به رئیس جمهور سابق را در جریان صدای جیر جیر. “همه بیت کوین ارسال به آدرس زیر ارسال خواهد شد بازگشت دو برابر شده است.”

که توییت شده است scrubbed عنوان شده است به طور مشابه دقت توییتهایی ارسال شده به حساب های کشت از مشخصات بالا تایید کاربران توییتر از جمله Elon Musk, بیل گیتس سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, Kanye West, جف بزوس, اپل, و بسیاری دیگر. هک ارسال تکان سراسر توییتر به نقطه ای است که این سرویس به سرعت قفل شده است و توانایی کاربران تایید شده با رنگ آبی علامت به انجام اقدامات مانند tweeting یا تغییر رمز عبور خود را. سایه عاملان این حمله — که بازی کمی مانند یک زندگی واقعی real-time نسخه از ضربه Netflix سریال پول دزدی — به نظر می رسید کاملا موفق در درخواست کمک های مالی از بیت کوین و در شب چهارشنبه توییتر در نهایت شروع فرایند پاسخ به این سوال که اهمیت — آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ؟

همانطور که اشاره کردیم در پست اصلی در مورد این حادثه معامله رسید در Blockchain.com همانطور که از اواخر بعد از ظهر روز شنبه نشان داد که حدود 12 BTC ($109,107.34) دریافت شده توسط scammer. توییتر می گوید scammer(ص) کشیده این لطف “هماهنگ مهندسی اجتماعی” کلاهبرداری مربوط به توییتر کارکنان نه با هک کردن حساب های منحصر به فرد خود را دارند.

در اینجا این بیانیه در قالب یک توییت موضوع دوشنبه شب از @TwitterSupport:

یک مادربرد گزارش روز شنبه وانمود به فاش کردن کمی بیشتر در مورد آنچه که در پشت صحنه رفت و برای این منظور scammers قادر به اجرای این هک. به نقل از unnamed منابع مادربرد می نویسد که هکرها در واقع در حال کمک از داخل توییتر اشاره کرد: “” ما با استفاده از یک هرزه است که به معنای واقعی کلمه انجام همه کار را برای ما یکی از این منابع گفت: مادربرد. دومین منبع اضافه به آنها پرداخت توییتر خودی … حساب گرفته شد بیش از با استفاده از یک داخلی ابزار در توییتر با توجه به منابع و همچنین تصاویری از این ابزار به دست آمده توسط مادربرد.”

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در پاسخ به چهارشنبه خبر (از طریق توییتر البته) با نوشتن است که آن را “یک روز سخت برای ما در توییتر.”

“همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است” دورسی توییتی اضافه کردن یک شکلک قلب به معنی عشق “به ما هم تیمی است.” “ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما درک کامل تر از دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر به نظر می رسید دست نخورده, اما برای برخی از کاربران توییتر چهارشنبه هک یادآوری آنها را از زمان بازگشت در سال 2017 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر به طور خلاصه غیر فعال توسط یک کارمند ناراضی.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im