پس از iOS 13 شکست اپل در iOS 14 آزادی را به تمرکز بر روی عملکرد پایدار

اپل در حال آماده سازی خود برای اعلام یک کشت از نسخه های جدید نرم افزار در آینده آن در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) 2020 در 22 ژوئن. در حالی که گزارش بلومبرگ امروز که ستاره از توسعه دهندگان نشان می دهد خواهد بود تاریخی سوئیچ از اینتل به ARM مبتنی بر پردازنده های اپل در مک خط از رایانه های شخصی وجود خواهد داشت اخبار در تلفن همراه, نرم افزار جلو نیز هست.

ما در انتظار آینده iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 و macOS 10.16 نسخه به а cameo در آنلاین-تنها رویداد WWDC اما بلومبرگ می گوید تمرکز نمی توان فقط بر روی ویژگی های جدید مانند واقعیت افزوده و یا برنامه های شخص ثالث دسترسی بلکه در پیشرفت های عملکرد. ما نمی سرزنش اپل با توجه به آنچه اتفاق افتاده است با iOS 13.
اگر شما به یاد داشته باشید اپل در iOS 13.1 بتا برای توسعه دهندگان قبل از آن تا به حال حتی تحت فشار قرار دادند که خرده به ما اپل و iPads و ما در حال حاضر در بی سابقه iOS 13.3 beta 3 نقطه دو ماه پس از انتشار. که انجام شد به طوری که همه ما می تواند یک فرد بهتر است اما نه به این دلیل که در iOS 13 توسعه بود و هنوز هم انجام می شود با توسعه نرم افزار قوانین در اپل.
با توجه به نرم افزار قبلی تست روش جدید و تست امکانات خورده شد به یکی از بزرگ روزانه با ساخت یک نامتجانس سطح آمادگی و در نتیجه هزاران باگ های انجام شده از اول alphas به نهایی خرده فروشی آزادی به عنوان بسیاری از آی فون یا آی پد صاحب شد دردناکی آگاه است. IOS 13 انتشار در آورده توفنده برنامه های از جمله سهام آنهایی که مانند پست الکترونیکی و یا پیام سیگنال افت اشکالات و بسیاری دیگر اپل تا به حال به آنها اسکواش با بتا بعد از بتا.

با توجه به بلومبرگ را خودی “های روزانه ایجاد شد مانند یک دستور با مقدار زیادی از آشپز اضافه کردن مواد تشکیل دهنده” و “تست خواهد روز بدون یک قابل زیستن ساخت به طوری که آنها نمی خواهد واقعا باید یک دسته در چه کار می کند و کار نمی کند.” اخ.

برای iOS 14 edition توسعه اما موسوم به “Azul”اپل از توسعه نرم افزار Craig Federighi مورد نیاز همه حشره دار و ناتمام ویژگی ها به طور پیش فرض خاموش تبدیل در روزانه سازد و تست و سپس می توانید انتخاب کنید به تلنگر سوئیچ در خواهد شد و در نتیجه بسیار ساده تر روند حصول اطمینان از هر کس در همان صفحه. سیب بود و بنابراین مصمم به تمرکز بر روی کیفیت از ویژگی های نرم افزار جدید آن منتشر شده نکته به خودی آن است که با توجه به قرار دادن برخی از کسانی که در آن در نظر گرفته شده برای کشتی با iOS 14 تا زمانی که در سال آینده به “آزول+1” پروژه که به احتمال زیاد تا پایان عنوان iOS 15 در 2021.

انتظار می رود اپل iOS 14 ویژگی ها و لیست دستگاه های پشتیبانی شده

بنابر این آنچه بود که انتظار می رود به یکی از مهمترین و غنی از ویژگی های نرم افزار ارتقاء در تاریخ اپل – شما می دانید که اولین آیفون 5G و چیزهای کوچک شده پایین بسیار کمی به ذکر “تغییرات در واقعیت قابلیت های عمیق تر ادغام با برنامه های کاربردی و خدمات و بهبود یافته اپل دیده بان ویژگی های تناسب اندام,” ادعای بلومبرگ.

در اینجا یک لیست بزرگ از ویژگی های جدید ما می توانیم انتظار می رود اپل iOS 14 عنوان نمی توان آن را فقط یک عملکرد گرا آزادی از دوره:

  • صفحه اصلی سفارشی با ابزارک و هوشمند تصاویر پس زمینه پویا
  • تغییر برنامه به طور پیش فرض و جزئی نصب و راه اندازی با ‘کلیپ’
  • AR نقشه
  • سیری آفلاین
  • پیپ برای ویدئوها
  • برنامه تناسب اندام
  • iMessage جمع شدن و تایپ شاخص
  • پیدا کردن برنامه من با علیرضا حالت و موقعیت باعث
  • سطح اکسیژن خون برای اپل واچ
همانطور که برای پشتیبانی از لیست iOS 14 دستگاه از آخرین شایعات با هم همپوشانی دارند دقیقا با کسانی که پشتیبانی از iOS 13 در راه اندازی به این معنی که حتی دون آیفون 6s را دریافت محصولات جدید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de