John Legere را کاملا یک کار شگفت انگیز خود را در طول هفت سال و نیم به عنوان مدیر عامل شرکت T-Mobile. او در زمان یک حامل است که با داشتن مشکل اتصال با آمریکا مصرف کننده بود و دیر به پایان آن 3G و 4G شبکه های LTE و آخرین در میان چهار متحده در رشتههای مشترکین. با استفاده از روش های غیر متعارف (قرار دادن مشتری اول در واقع دانستن در مورد محصولات و شرکت خود را به فروش بود) و او بمباران امواج رادیو و تلویزیون با لبه برش تبلیغات که انرژی مصرف کنندگان است. در نهایت Legere پاداش مشترکان خود را با مباحث مانند Netflix و شروع به T-Mobile در سه شنبه برنامه پاداش.

Legere را غیر ممکن تبدیل T-Mobile به نوآورانه ترین و سریع ترین رشد از چهار حامل های عمده

Legere تبدیل T-Mobile به پویا ترین و نوآورانه ترین و سریع ترین رشد از چهار عمده stateside بی سیم ارائه دهندگان. و این چیزی است که او آن را در شرایط خود را. توهین به رقابت وارد شدن به توییتر در ایران با ما آینده رئیس جمهور و اجازه دادن به موهای خود را به رشد راک استار در طول Legere شد عزیزم رسانه ای خود را که در واقع به او کمک کرد تا گسترش T-Mobile نام. در نهایت T-Mobile leapfrogged بیش از حداکثر سرعت دویدن و با دومی در حال حاضر در برابر T-Mobile در حال حاضر یک تهدید جدی برای Verizon و AT&T (یا “احمق و احمقتر” در Legere-lese).

زمانی که John Legere چپ خود مدیر عامل در مارس 1st (روز است که T-Mobile اعلام کرد که آن را به حال رسما با هم ادغام شدند با حداکثر سرعت دویدن) او کلید را به او زمان طولانی دست راست مایک Sievert. هنوز هم وجود دارد برخی از خوشی را برای طرفداران خود به عنوان Legere گفت که او خواهد ماند و در T-Mobile هیئت مدیره تا ژوئن 4th. اما دیروز در شرکت 8K تشکیل پرونده با SEC, T-Mobile نوشت: “در آوریل 24, 2020, John Legere اطلاع T-Mobile US, Inc. که او استعفا از هیئت مدیره (“هیئت مدیره”) از شرکت موثر بلافاصله به دنبال گزینه های دیگر. آقای Legere اشاره کرد که او استعفا به دلیل هر گونه اختلاف نظر با مدیریت یا هیئت مدیره در هر موضوع. قبلا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 پس از خروج خود را به عنوان مدیر عامل این شرکت آقای Legere اعلام کرده بود که در نظر گرفته شده و همچنان به عنوان عضو هیئت مدیره برای باقی مانده از ترم جاری به پایان می رسد که در 4 ژوئن سال 2020 است.”
در یک بیانیه حاکم بی سیم مدیر عامل شرکت از سال گفت: “از آن شده است یک امتیاز و افتخار به رهبری T-Mobile به عنوان مدیر عامل طی هفت سال و نیم خدمت در هیئت مدیره. و اگر چه من خواهد شد از خروج از هیئت مدیره فقط چند هفته زودتر از برنامه ریزی شده بود مطمئن باشید که من باقی می ماند T-Mobile #1fan!”
در حالی که ما هیچ ایده که در آن Legere است عنوان شما ممکن است به یاد بیاورید که در ماه نوامبر این گمان وجود دارد که اجرایی شد اغوا شده بودن به WeWork سابق با حداکثر سرعت دویدن مدیر عامل Marcelo Claure. که هرگز اتفاق افتاده است و Legere باقی مانده در T-موبایل. جالب اینجاست که Legere خروج از T-موبایل می آید یک روز پس از یکی از عمده روکش, AT&T, مدیر عامل Randall Stephenson سمت چپ پست خود را در AT&T.
Legere نیست راه رفتن در دور دست خالی ، SEC اسناد و مدارک نشان می دهد که سابق مدیر عامل شرکت در حال حاضر دارای 2.5 میلیون سهم از T-Mobile در حال حاضر به ارزش $227 میلیون دلار است. که قطعا او را خرید مقدار زیادی از تی شرت! از همه مهمتر به T-Mobile مشتریان Legere برگ حامل در شکل بسیار عالی. با کسب حداکثر سرعت دویدن و آن 2.5 GHz اواسط باند طیف T-موبایل 5G شبکه است که انتظار می رود برخی از تحلیلگران برای تبدیل شدن به سریع ترین در ایالات متحده است. بیش از چند سال آینده حامل می گوید که آن 5G دانلود سرعت داده خواهد شد هشت برابر سریع تر از LTE 4G و افزایش به 16 برابر سریعتر در شش سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de