Adobe Photoshop دستاوردهای عمده دسکتاپ از ویژگی های بر روی iPad

زمانی که ادوبی راه اندازی فتوشاپ در iPad وجود دارد بسیاری از ویژگی های مهم از دست رفته و اگر چه توسعه وعده داده شده به آنها را بعد از آن را ارائه نمی دهد یک نقشه راه است. در ماه پس از آن اپل نسخه فتوشاپ را دریافت کنید یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های اصلی که در حال حاضر در دسترس در نسخه دسکتاپ.امروز آن را یکی دیگر به نام Refine Edge برس. این اجازه می دهد تا کاربران فتوشاپ برای تصحیح این منطقه مرزی در غیر این صورت سخت به مناطق انتخاب کنید و سپس با قلم مو بیش از نرم مناطق به اضافه کردن جزئیات خوب است. برای کسانی که نا آشنا با فتوشاپ, روش اجازه می دهد تا شما را به تصاویر خود را نگاه واقع بینانه تر زمانی که شما مایل به حذف پس زمینه و یا یک بخش خاص از یک تصویر. از همه مهمتر شما می توانید انجام دهید که با استفاده از یک سیب مداد و یا انگشتان دست خود را.

با توجه به ادوبی پس از این از ویژگی های بزرگ برای کاربران فتوشاپ این شرکت تصمیم به اختصاص برخی از آن بسیاری از مهندسان ارشد به پورت آن را به اپل. ظاهرا تصحیح لبه ویژگی “کلید جهش بزرگ به جلو” برای کاربران فتوشاپ در iPad, بنابراین مطمئن شوید که برای به روز رسانی نرم افزار خود را به استفاده از جدید و بهبود.

در همان قطعه از اخبار Adobe اعلام کرد که تازه ترین به روز رسانی خواهد شد همچنین اضافه کردن گزینه ای برای چرخش بوم با دو حرکت انگشت. شما می توانید زوم در داخل و خارج در همان زمان و همچنین تنظیم مجدد چرخش و زوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im