اضافی $600 در مزایای بیکاری ممکن است طولانی تر از برنامه ریزی شده

  • بسته محرک اقتصادی رئیس جمهور تهمت امضا شده در ماه مارس در حق افراد برای اضافی $600 در هفته مزایای بیکاری.
  • جلوگیری از هر گونه قانون جدید, 600 دلار افزایش هفتگی آماده است به پایان می رسد در ژوئیه 31.
  • برخی از نمایندگان مجلس امیدوار به تمدید مهلت ارسال آثار به طور نامحدود. یک پیشنهاد قطعه ای از قوانین را افزایش هفتگی در محل تا زمانی که نرخ بیکاری نرخهای زیر 6 درصد.

به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی رئیس جمهور تهمت امضا شده در ماه مارس, افراد تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری شروع به دریافت اضافی 600 $در هر هفته. $600 ضربت اجرا شد برای کمک به ارائه مردمی با کمی کوسن در میان همه گیر جهانی است که شاهد بیکاری آمار اوج تاریخی. در آخرین هفته از ماه مارس به عنوان مثال تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید به 6.9 میلیون نفر است.

$600 هفتگی افزایش, اما, نیست در نظر گرفته شده به آخرین برای همیشه لطفا برای. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر پرداخت دست انداز برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئیه 31. قانونگذاران دموکرات حال ساخت یک تلاش هماهنگ برای حفظ $600 دست انداز در محل تا زمانی که اقتصاد شروع به چرخش در اطراف. اخیرا رهبر اقلیت سنا چاک شومر و سناتور Ron Wyden پیشنهاد یک طرح به موجب آن 600 دلار افزایش هفتگی مزایای باقی خواهد ماند تا حدی دست نخورده در کشورهای که در آن سطح بیکاری هنوز هم نشانگر بالاتر از 6 درصد است.

به عنوان در یک طرح روز گذشته به 600 $در هر هفته افزایش خواهد به پایین 100 دلار برای هر درصد افت در نرخ بیکاری تا 6% آستانه رسیده است. به عنوان یک نقطه زمینه نرخ بیکاری در کالیفرنیا است که هنوز هم بالاتر از 16 درصد است که می گویند بسیاری از ایالت ها هنوز پایدار بسیار سختی شرایط اقتصادی است.

“اگر ما موفق به تمدید 600 $در هر هفته افزایش UI میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی را در خود برش از زیر آنها در بدترین زمان ممکن — در وسط یک بیماری همه گیر در زمانی که نرخ بیکاری بالاتر از آن بوده است که پس از رکود بزرگ” شومر گفت: در آزادی مطبوعات.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در ضمن ادعا که افزایش پرداخت آن دوره اجرا شده است و است که به سادگی بیش از حد گران قیمت برای دولت را در. برخی استدلال می کنند که پرداخت بسیار سخاوتمندانه است که آن را در واقع ممکن است تشویق کارگران به ماندن در خانه و تاخیر تلاش خود را برای پیوستن به نیروی کار است.

اظهار نظر در موضوع رئیس جمهور تهمت نیست به نفع نگه داشتن 600 دلار افزایش در محل پس از ژوئیه 31. که با وجود تهمت را نشان می دهد حمایت از او یکی دیگر از محرک چک کنید.

“من فکر حمایت از آن, اما آن را باید به درستی انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مصاحبه این هفته است. “من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات ها.”

در میان همه این بحث بیکاری گزارش ماه ژوئن بود بهتر از برخی از پیش بینی. همه گفته بودند 4.8 میلیون شغل جدید به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته است به 11.1%. هنوز هم با کروناویروس هنوز هم به شدت گسترش در سراسر تعدادی از sates وجود دارد هیچ گفتن اگر بدترین پشت سر ما و یا هنوز هم جلوتر از ما.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>