واتساپ ربات توسط موسسه پوینتر خواهد واقعیت-بررسی COVID-19 اطلاعات برای کاربران

پس از Facebook می wildly محبوب WhatsApp Messenger, ارائه, غیر انتفاعی, موسسه پوینتر با 1 میلیون دلار کمک مالی برای رفتن به سمت دومی CoronaVirusFacts اتحاد پوینتر است که در حال حاضر راه اندازی WhatsApp ربات است که با هدف به کاربران اجازه واقعیت-بررسی coronavirus ادعا می کند.

به عنوان گزارش شده توسط TNW, 80 واقعیت-چک کردن سازمان از 74 کشور در حال حاضر کمک به شناسایی بیش از 4000 COVID-19 مضر از آغاز این سال است.

این ربات را می توان با صرفه جویی +1 (727) 2912606 به عنوان یک مخاطب و یا متناوبا باز شدن صفحه زیر: http://poy.nu/ifcnbot

بعد گفت: “سلام” کاربران می توانند با فشار 1 به جستجو برای کلمات کلیدی مانند “ماسک” را فشار دهید و یا 2 به جستجو از طریق آخرین اسطوره شده اند که گران.

ماه گذشته واتساپ صاحب Facebook گزارش شده است که برنامه مسنجر رسیده است موفقیت قابل توجهی در مبارزه با ویروسی اطلاعات غلط با اغلب پیام های فرستاده شده, که اغلب می تواند اطلاعات غلط بودن گسترش رفتن به پایین با 70 درصد در سطح جهان است. این بود نتیجه واتساپ اعمال محدودیت در حمل و نقل پیام به تنها چت یکی در یک زمان.

قبلا Facebook خود را با همکاری سازمان بهداشت جهانی (WHO) به معرفی مشابه chatbot مانند خدمات به آن Facebook Messenger برنامه که بیش از حد می تواند اطلاع رسانی و مسنجر کاربران در COVID-19 حقایق و اخبار.

Facebook به ذکر است که خواهد شد که اعمال نفوذ مسنجر رسیدن به بیش از 1.3 میلیارد کاربران ماهانه که هم اکنون می توانید استفاده از این ساده خدمات مفید است. این شرکت همچنین اشاره می کند که در مناطق آسیب دیده ترین COVID-19 استفاده از Facebook برنامه (WhatsApp یکی) افزایش یافته است و بیش از 50 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im