قدم زدن پایین خط حافظه: گوشی های مورد علاقه ما از گذشته

حافظه انسان یک چیز بسیار عجیب و غریب. به گفته دانشمندان ما شکستن خاطرات ما را به قطعات کوچک و ذخیره آنها را در نقاط مختلف مغز ما است. برای تجربه یک حافظه ما به قطعه با هم دیداری و اطلاعات از دیگر حواس مانند بوی و طعم و مزه ، و در عین حال ما باید این رنگی خاطراتی که ارسال لرز پایین ستون فقرات ما و یا ما را به لبخند.

معمولا چنین خاطرات از نزدیک مربوط به لحظات احساسی در زندگی ما و افراد نزدیک به قلب ما. اما می تواند دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن ماشه تجارب مشابه? البته! امروز ما را به قدم زدن پایین خط حافظه با گوشی های مورد علاقه ما از گذشته که اچ حافظه کمی قطعات درون مغز ما.

من خواسته همکاران من برای به اشتراک گذاشتن خاطرات با ارزش ترین, در مورد مورد علاقه خود را در گوشی از گذشته است. “به عنوان مثال منجر شود” مردم می گویند بنابراین من برای اولین بار برای به اشتراک گذاشتن در.

این یک تلفن کوچک حتی با استانداردهای اما آن را زرق و برق دار با تمام زوایای راست و منحنی. به عنوان من یاد گرفتم بعد از آن طراحی شده است به خصوص برای استفاده با یک دست به اجازه می دهد, ژاپنی, مردم به سفر با خیال راحت در مترو, در حالی که با استفاده از تلفن.

من هنوز این گوشی امروز است و هنوز عملیاتی. و من سوار بر یک سفر برای پیدا کردن یک شبیه گوشی جمع و جور و امروز و بطور منظم احساس احساسات جوانی من ولی بی ثمر برای این لحظه.

ویکتور هریستوف – آیفون

وجود دارد یک دسته از اسباب بازی در گذشته است که من از روی علاقه به یاد داشته باشید چند گوشی های نوکیا مانند Nokia 6800 که خورده به یک صفحه کلید کامل یک رویای گذشته یا نوکیا N73 برای چه پس از آن به نظر می رسید یک دیوانه قدرتمند گوشی با یک دوربین عالی و من قطعا می تواند همچنین به شما بگویم چند داستان در مورد سونی اریکسون و گوشی های زیمنس از دوران کودکی من.

اما در حالی که این ممکن است صدای کلیشه گوشی که واقعا حملات عصبی با من است آی فون اصلی.

من به یاد داشته باشید, روش سوارکاری با اتوبوس به مرکز شهر بالتیمور در سال 2008 که در آن آنها تا به حال آی فون بر روی صفحه نمایش و شما می توانید از آن استفاده کنید من فقط به حال به آن را ببینید در فرد است. و من دور منفجر شد با یک جهش باور نکردنی بود که در فن آوری است.

من نمی تواند استطاعت آن را به عقب پس از آن, بنابراین من در واقع استفاده می شود و یکی پس از چند سال. آن را به حال یک نمایش شکسته اما هنوز هم فقط خوب کار می کرد و من می خواهم با استفاده از این گوشی برای سال و به این روز من هنوز هم نگه داشتن آن را بر روی میز به عنوان یک یادآوری از گذشته است. آن را واقعا به یاد ماندنی تغییر در گوشی های هوشمند و یکی که هنوز من ضربات دور زمانی که من فکر می کنم در مورد آن.

Iskra Petrova – Nokia 2720 Fold

مورد علاقه من تلفن از گذشته من است, Nokia 2720 Fold در قرمز تیره رنگ. این اولین گوشی من واقعا می خواستم (قبل از این که من هرگز در زمان علاقه زیادی در گوشی های تلفن همراه). زمانی که من آن را دیدم در مغازه من واقعا هیجان زده در مورد گرفتن دست من بر روی آن.

در اولین روز این کودک در خانه من من از تماشای مورد علاقه من, تلویزیون نشان می دهد در حالی که نوشیدن یک فنجان داغ چای سبز است. پس از آن من به طور تصادفی کاهش یافته و ضعیف گوشی در جام… قلب من غرق. من فکر کردم آن رفته بود. من آن را از چای را با اشک در چشمان من فقط برای تحقق بخشیدن به آن را هنوز هم کار می کرد. من هرگز این را فراموش کرده ام.

من استفاده از آن را با خوشحالی برای یک زن و شوهر از سال پس از آن با مسائل ندارند و دوست داشتنی خوراکی آن را خاموش هنگامی که به پایان رساندن تماس بگیرید. من نمی دانم چه مقدار از آن هزینه ، من یک پدر و دختر در آن زمان. من حدس می زنم من می توانم گوگل قیمت آن… اما شاید من نمی خواهم به خراب کردن آن را با قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی آن. آن را بی بها به دلیل آن را به من بسیار خوشحال آن را بسیار ظریف و با آن کار کرده است. من به دنبال به جلو به foldable گوشی های بهتر و بیشتر در آینده اثبات و من مطمئن هستم میخوام صرف برخی از صرفه جویی در یک.

Radoslav Minkov – سونی اریکسون Zylo

اگر چه من نوستالژی برای خیلی گوشی های قدیمی تر یک من هنوز هم به وضوح به یاد داشته باشید که سونی Zylo. منتشر شده در سال 2010 بود نه تنها در میان اولین گوشی من در خود من بلکه یکی از اولین بار است که می تواند به انجام کارهای باور نکردنی برای زمان مانند بازی ویدئوها و فایل های MP3. تا آن زمان من استفاده می شود به صفحه نمایش تک رنگ و بوق. آن را به حال سرد کشویی طراحی و به بازار عرضه شد به عنوان یک Walkman phone.

سونی Zylo همچنین برجسته اساسی بازی های 3D و یک ژیروسکوپ که همچنین مفاهیم جدید برای یک گوشی در این زمان.

Georgi Zarkov – Nokia 3330

مورد علاقه من تلفن از گذشته است اولین گوشی من افتخار می کنم به خود: Nokia 3330. من حتی مطمئن شوید که چه تفاوت بین افسانه 3310 و 3330 بودند اما من به یاد داشته باشید من تا به حال دومی. نوکیا نگاه بسیار بهتر از موتورولا گوشی من تا به حال قبل از آن یکی با دراز آنتن که آمده در یک زاویه عجیب.

این 3330 بود همچنین من برای اولین بار طعم سفارشی سازی جسمی و نرم افزار. پس پانل های نوکیا 3310 فراوان و ارزان و البته آنها کار کرده با من 3330 نیز هست. من به یاد داشته باشید که برای مدت زمان طولانی من تا به حال سهام پانل سفید در جلو و یک شخص ثالث با برخی از ماشین با مضمون گرافیک در پشت.

در داخل من تا به حال موفق به جایگزینی حامل آرم بر روی صفحه نمایش با یک نقاشی من خودم ساخته شده. من هم من را تغییر آهنگ زنگ آهنگ من دوست داشتم در آن زمان. این بدان معنی است که من تا به حال به صورت دستی حذف “نوشتن” آن را در حالی که به دنبال در یادداشت آنلاین و نتیجه مبهم یک نواخت شباهت گفت: ترانه. که تقریبا در حدی که من سفارشی سازی مهارت های توسعه یافته است.

و در نهایت چه بیشتر دلتنگ از بازی مار در گوشی نوکیا خود را? من همیشه آن را در بالاترین سرعت و پس از یک نقطه شروع به استفاده از گوشی را فلش بالا و پایین برای کنترل به جای استفاده از صفحه کلید. ساخته شده است که چیزهای کمی بیشتر به چالش کشیدن.

Radoslav Slavov – اپل آی فون 4

مورد علاقه من گوشی آیفون 4 – به این روز اعتقاد من زیبا ترین گوشی تا به حال ساخته شده (حسابداری برای پیشرفت های فن آوری, البته). این خیلی عالی بود و به دنبال آن بلافاصله مشهود است که چقدر کار و عشق به آن رفت.

طراحی و فن آوری, اجرای کسب و کار تاثیر… من هیچ ایده چگونه چنین پروژه های بزرگ پیاده روی مسیر از چشم انداز به واقعیت اما این واقعیت است که این امکان باعث می شود من عاشق بشریت بیشتر است.

نه خیلی بیشتر می گویند. خرید معدن دست دوم; آن لذت می برد و برای چند سال کردم متعدد مهمی در ارتقاء سیستم عامل. همه چیز رفت و صاف و خوب است. به همین دلیل من به دنبال به جلو به آی فون 12 است که انتظار می رود به بازگشت به آیفون 4-طراحی الهام گرفته است. ما را دیده اند که خاص نوع نگاه برای بسیاری از سال و من مشتاق برای پیدا کردن آنچه مدرن reimagining از دستیابی به موفقیت در این محصول خواهد بود.

پرسلاو Kateliev – Sony Xperia X1

سونی Xperia X1 هنوز هم دارای جایگاه ویژه ای در قلب من است. عمدتا به دلیل آن بود که من اولین دستگاهی است که من نگه داشته به اینترنت متصل می شوند در همه زمان ها. من هم دوست داشتم طراحی منحصر به فرد رنگارنگ رابط کاربری و صفحه کلید کشویی — که سرد بود من فکر می کردم.

که بسیار مکانیزم کشویی است و احتمالا به همین دلیل من احساس می کنم مانند یک اتصال به این گوشی. پس کمربند کابل (در واحد) تا به حال تمایل به پاپ از آن سوکت بعد از x مقدار اسلاید

دستگاه نوع لرزان و صفحه کلید نبود در واقع رضایت بخش برای استفاده است. قلم آن آمد این بود که نوع لازم است به خاطر آن بود که اغلب سخت به ضربه بزنید دقیق نقاط روی آن صفحه نمایش لمسی مقاومتی. به من ترس من در بر داشت که این امر قطع اتصال از Wi-Fi هر بار که شما با قرار دادن تلفن در حالت آماده به کار. معلوم شد که من باید تو گوش من که به شدت پیشنهاد من رفتن با یک تلفن موبایل به جای.

من واقعا نمی توانم بگویم من آن را از دست. من آن را دوست دارم اما که احتمالا به دلیل آن را به من یادآوری از احساس کمی حیرت زده من کردم زمانی که من در نگه داشتن چیزی شبیه به یک مینی لپ تاپ در دست من است. من هنوز هم واحد در خانه, اما نمی توانید بوت کردن آن — آخرین تعمیر کمربند کابل اتصال را به خوبی نمی تواند.

جاشوا Swingle – HTC One X

مورد علاقه من تلفن از گذشته نیز برای اولین بار من تا به حال گوشی های هوشمند – اچ تی سی One X – که من خریداری شده در ماه اوت 2012. من حدود شش ماه تحقیق که دستگاه به خرید و بیش از یک سال و صرفه جویی در پول در پیش بینی از خرید. من فقط 13 سال سن در زمان و من می خواستم مطمئن شوید که من در گرفتن بیشتر برای پول خود را.

این تلفن نمایندگی های عظیم ارتقاء بیش از پیش فرض LG KP500 Cookie با Wi-Fi پشتیبانی که من قبل از. آن را نیز بسیار منحصر به فرد حداقل اینجا در اسپانیا و دائما جلب توجه دیگران به دلیل ‘بزرگ’ 4.7 اینچ صفحه نمایش.

HTC One X بود مسخره سریع در زمان و بر خلاف گوشی های سامسونگ را نمی آهسته به طور چشمگیری در طول زمان و یا بعد از عمده آندروید به روز رسانی است که تا حدودی به همین دلیل من آن را دوست داشتم خیلی. دوربین چشمگیر بود بیش از حد. هیچ چیز مانند آنهایی که شما امروز می بینیم اما یکی از بهترین در بازار در سال 2012 و با کمال تعجب سریع.

من متعلق به HTC One X برای دو سال و من آن را دوست داشتم کمتر روز من به روز رسانی. اگر آن را برای من صرف ماه تحقیق این یک فرایند است که kickstarted عشق من برای گوشی من احتمالا نمی خواهد نوشتن امروز.

Cosmin Vasile – Benefon دلتا و سونی اریکسون T68i

من تا به حال بسیاری از گوشی ها در طول سال است که در برخی از نقطه مغز من به سادگی تصمیم به بازنویسی خاطرات من برای صرفه جویی در فضا. به دلایل ناشناخته هر چند دو خاطره شده اند در سمت چپ دست نخورده به همین دلیل است که من می توانم به شما بگویم که من مورد علاقه های همراه هستند Benefon دلتا و سونی اریکسون T68i. من باقی می ماند علاقه این دو گوشی به این روز به دلایل بسیار متفاوت که هیچ ربطی به آنچه مانند نگاه کنند و یا چگونه قدرتمند و پیشرفته بودند.

این تلخ و شیرین در حافظه که من گنج با این وجود. Sony Ericsson T68i شد اولین گوشی خریدم با پول خودم. در واقع من تا به حال به ارتکاب به یک بسیار گران برنامه قادر به دریافت یکی که ثابت می شود یک تصمیم بد. من به پایان رسید تا پرداخت سه بار هزینه چون من نمی تواند نگه دارید تا با صورتحساب ماهانه بنابراین حامل شکایت من. با وجود همه این که من هنوز هم فکر می کنم آن همه ارزش آن – Sony Ericsson T68i چنین بود: چشم گیر.

من سونی اریکسون K770i در اواخر سال 2008 و با استفاده از آن برای کمی بیش از یک سال است. من عاشق این گوشی برای آن خوب و راحت طراحی و کیفیت ساخت آن 2.2 اینچ صفحه نمایش کمی در سمت کوچک (و البته این صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی). سونی اریکسون K770i بود نه یک گوشی هوشمند, اما آن را به برخی از ویژگی های پیشرفته از جمله 3G و جلوی تماس تصویری دوربین.

این K770i بود Cybershot-مارک گوشی. به عبارت دیگر یکی از نقاط قوت اصلی آن بود عکس دوربین. امروزه 3.2 MP عقب دوربین K770 چیزی برای خنده, اما من واقعا دوست داشتم تصاویری که من قادر به گرفتن با آن ، من هم دوست داشتم مکانیزم کشویی که محافظت دوربین در زمانی که استفاده نمی کنید.

من آرزو می کنم من تا به حال نگه داشته من K770i با من – به خاطر نوستالژی را – اما من آن را به یک دوست و زمانی که من روشن به یک صفحه نمایش لمسی گوشی های هوشمند و هرگز دوباره آن را.

اگر چه گوشی های صفحه نمایش لمسی در حال حاضر به دست آوردن تن از کشش های حقیر خود و نوکیا هنوز هم تا به حال یک میل شدید برای دکمه های فیزیکی در اواخر سال 2009. که زمانی که من دست من در نوکیا E52, یک موبایل, مجهز, نوکیا, گوشی های هوشمند است که واقعا ذهن من منفجر دور. آن را تا به حال نرم افزار, بازی, چند رسانه ای از مرورگر و حتی یک اسلات کارت حافظه microSD که یک معامله بزرگ آن زمان.

من تعجب می کنم که اگر من درک نوکیا E52 به عنوان یک دستگاه در روز به دلیل آن قطعا یکی نیست امروز; در واقع گوشی خود را پوشش می دهد به سختی نیمی از صفحه نمایش من در حال حاضر با استفاده از. هنوز این گوشی که هنوز هم به ارمغان می آورد تن از خاطرات و همچنین طعم شیرین نوستالژی که چیزی نیست من می توانم در مورد امروزه تلفن های.

متاسفانه روز E52 و بقیه آن قوم و خویش بودند شماره با توقف ظهور اپل و اندروید-طراحی دستگاه های. هنوز هم من با استفاده از Nokia E52 تا اواخر 2013 و آن[s در واقع هنوز نشسته در یک کشو کمی شکسته و خراشیده اما هنوز هم کاملا کاربردی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>