یک سوم از coronavirus مزایای بیکاری هنوز به پرداخت

  • بلومبرگ گزارش می دهد که حدود یک سوم از مزایای بیکاری هنوز به پرداخت به آمریکایی که شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus بیماری همه گیر.
  • وزارت خزانه داری می گوید که آن را پرداخت $146 میلیارد دلار از مارس تا مه اما بلومبرگ است محاسبات نشان می دهد که آن را متعلق به بیکاری آمریکایی ها در مورد $214 میلیارد دلار است.
  • کنگره در حال حاضر بحث که آیا یا نه به گسترش اضافی مزایای بیکاری ارائه شده توسط مراقبت در عمل فراتر از خود جولای انقضا.

به عنوان کابوس به این بیماری همه گیر تبدیل شده است و برای تعداد بی شماری از آمریکایی ها بودند که furloughed یا گذاشته شدن آن می شده اند و حتی بدتر اگر نه برای عبور از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که به طور قابل توجهی افزایش مزایای بیکاری برای تقریبا هر کس در این کشور است. متاسفانه این بدان معنا نیست که چقدر به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که هنوز به هر پول پس از از دست دادن شغل خود.

بلومبرگ گزارش می دهد که نزدیک به یک سوم از مزایای بیکاری بدهکار به آمریکایی ها هنوز پرداخت می شود. روز دوشنبه وزارت خزانه داری منتشر شد نشان داده است که آن را پرداخت $146 میلیارد مزایای بیکاری از آوریل تا مه است که بیش از فرستاده شد در سال 2009. اما بر اساس بلومبرگ است محاسبات خزانه بدهکار حدود 214 میلیارد دلار در طول این سه ماه که به معنی $67 میلیارد دلار است پرداخت نشده.

به عنوان بلومبرگ یادداشت ها در حالی که مراقبت در عمل گسترش بیکاری برای بیشتر آمریکایی ها و اضافه شدن 600 دلار در هفته برای خود مزایای بسیاری از کشورهای در حال پربار و با ادعا می کند که آنها را پر نمی. یک سخنگوی وزارت کار گفت: بلومبرگ که با استفاده از هفتگی خود مدعی شد “نه موثر داده های نقطه به پرداخت ادعا می کند” و اضافه کرد که آن را “به چالش کشیدن برای استفاده از این اعداد به دلیل متحده در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا و برخی کارهای عقب افتاده آنها در حال کار را از طریق.” این احتمالا به این معنی است که بلومبرگ را برآورد بیش از حد کم است.

برخی از ایالت ها شده اند قادر به کار از طریق کارهای عقب افتاده خود را سریع تر از دیگران است. در گزارش بلومبرگ می گوید که در تگزاس دیده می شود بیش از 2.6 میلیون نفر نرخ بیکاری از ماه مارس در حدود 650,000 از آنها هنوز تأیید نشده است. مراکز تماس یافته است و کارگران مستقر شده اند اما دولت نیز در میانه تلاش برای بازگشایی آن, اقتصاد, بنابراین منابع در حال گسترش نازک است.

با یک دسته از کشورهای بازگشایی نسبتا به سرعت در حال صرف نظر از رمان coronavirus عفونت رای دادن شانس هستند که اقتصاد شروع به بهبود در آینده نزدیک. جی Shambaugh یک اقتصاددان در موسسه بروکینگز معتقد است که این لایحه برای مزایای بیکاری را به اوج در ماه مه یا ژوئن. اما جاده به بازیابی خواهد شد به احتمال زیاد یک مدت طولانی و هر دو احزاب سیاسی در حال حاضر در تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه آنها باید گسترش مزایای مراقبت عمل گذشته جولای تاریخ انقضا. بلومبرگ به نقل از صاحبان کسب و کار که نگران هستند که مردم خواهد بود unmotivated به بازگشت به کار با توجه به گسترش مزایای اما پایان دادن به آنها را بیش از حد به زودی می تواند یکی دیگر از بحران اقتصادی است.

منبع تصویر: ERIK S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>