آیفون به سرقت رفته ممکن است در پشت بهمن iOS 14 نشت

  • اپل به احتمال زیاد انتشار iOS 14 به این که ماه سپتامبر.
  • تعدادی از iOS 14 ویژگی های به بیرون درز کرده اند را بیش از گذشته چند هفته و ماه.
  • آیفون دزدیده 11 ممکن است منبع تعدادی از iOS 14 شایعات و نشت دیده ایم به تازگی.

حتی اگر ما ماه دور از یک آی فون جدید انتشار و فقط چند هفته دور از اپل رونمایی iOS 14 ما به ظاهر همه می دانیم وجود دارد که در مورد اپل نسل بعدی تلفن همراه سخت افزار و نرم افزار. با وجود اپل بهترین تلاش و با وجود تیم کوک گفتند که اپل خواهد بود “دو برابر کردن” محصول محرمانه بودن جزئیات اطراف آینده مدل های آیفون و سیستم عامل iOS منتشر شده به طور معمول نشت ماه جلوتر از زمان.

وقتی که می آید به آیفون آینده انتشار آن را آسان برای دیدن چگونه اطلاعات گرایش به نشت. زنجیره تامین اپل, بعد از همه, فوق العاده گسترده است. به نوبه خود اعتماد شرکای زنجیره تامین و جزء تامین کنندگان به طور موثر نگه داشتن درب ظرف را در طرح های جدید و ویژگی های است که به سادگی واقع بینانه نیست در این نقطه است. iOS نشت این ماده کاملا متفاوت هستند. در حالی که شما می توانید سرزنش عرضه زنجیره ای برای آیفون نشت iOS نشت حداقل در تئوری باید به مراتب کمتر مکرر داده شده که ویژگی های جدید و کد باید به ندرت ترک اجراء از مهندسان اپل.

و در عین حال هر سال جدید در iOS ویژگی های شروع به ساخت دور ماه قبل از WWDC. در این سال البته متفاوت بوده است. در طول چند ماه گذشته بسیاری از iOS 14 ویژگی های به بیرون درز کرده اند ، از HomeKit ویژگی های جدید iMessage قابلیت های آن به نظر می رسد که ما نمی توانیم به یک هفته بدون دیدن جدید iOS 14 ویژگی های نشت.

بنابراین فقط اینکه دقیقا چه چیزی در جریان است ؟

خوب معاون گزارش که یک نسخه اولیه iOS 14 به بیرون درز شد این گذشته فوریه و پس از گذشت حدود در میان محققان امنیتی, هکرها و دیگران:

مادربرد قادر نبوده است به طور مستقل بررسی دقیقا چگونه آن را به بیرون درز اما پنج منابع در جیل بریک جامعه آشنا با نشت به ما گفت که آنها فکر می کنند که کسی به دست آمده و توسعه آی فون 11 در حال اجرا یک نسخه از iOS مورخ 14 دسامبر 2019 که ساخته شده بود مورد استفاده قرار گیرد تنها توسط شرکت اپل توسعه دهندگان. با توجه به منابع آن کسی که آن را خریداری شده از فروشندگان در چین برای هزاران دلار و سپس استخراج iOS 14 داخلی ساخت و توزیع آن در آی فون جیل بریک و نرم جامعه است.

جای تعجب نیست که علاقه ای به بیرون درز ساخت بسیار زیاد است داده چقدر پول وجود دارد در عرصه آی فون امنیتی است. و اگر iOS نشت همتراز برای دوره این مورد غیر معمول به خصوص با توجه به این که به بیرون درز نسخه از iOS 14 آغاز ساخت دور خوب 6-7 ماه قبل از WWDC.

که گفت: انتشار نهایی نسخه از iOS به طور معمول مقدار زیادی متفاوت از اوایل رشد و نمو می سازد. بنابراین در حالی که اوایل انتشار iOS 14 موفق به ساخت راه خود را آنلاین آن می ایستد به همین دلیل است که در این نسخه ما شاهد اپل در WWDC معرفی ماه آینده امیدوارم هنوز چند شگفتی است.

منبع تصویر: Alex تای/SOPA تصاویر/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de