یک دولت توسط دولت تفکیک فست فود همه binging در طول مستند

  • در طول دو سال گذشته نشان داده که آمریکایی ها خود را صرف فست فود دیگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.
  • بسیاری از نام های بزرگ به خوبی نشان داده و با صوتی مسلط یک تکه بزرگ از کشور است.
  • صوتی ممکن است با بهره گیری از نه نیاز به تغییر مدل کسب و کار خود را به تهیه کردن به همه گیر شیوه زندگی است.

Coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر فقط در مورد هر جنبه ای از زندگی روزمره ما. از کار از خانه اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن (که شما باید انجام دهند!), همه چیز کمی عجیب و غریب در حال حاضر, اما یک چیزی که تغییر نکرده است عشق ما از مواد غذایی سریع. در واقع درایو از طریق eateries در حال دیدن یک بوم به عنوان افراد لاغر در آماده وعده های غذایی دست به آنها را از طریق یک پنجره به جای صرف یک ساعت جمع آوری مواد تشکیل دهنده را در یک بسته بندی مواد غذایی فروشگاه.

در حال حاضر یک شرکت تحقیقات بازار به نام بالا داده crunched اعداد و ارائه شده واقعا جالب نقشه نشان می دهد که در طول دو سال گذشته فست فود روند در هر ایالت آمریکا. آیا شما بازی خود را عادت ؟ نگاهی به پیدا کردن.

وجود دارد بدیهی است که بسیاری از چهره های آشنا در اینجا. مک دونالد, وندی و البته تاکو بل همه باید سهم قابل توجهی از ایالات متحده, اما سونیک می آید به عنوان یک بیت از تعجب. مطمئن شوید که مواد غذایی مناسب و معقول است و آن نسبتا راحت است اما که به اندازه کافی به این کشور توسط طوفان ؟ ظاهرا پس وجود دارد و ممکن است یک دلیل واضح برای آن است.

آلاباما: صوتی
آریزونا: صوتی
آرکانزاس: صوتی
کالیفرنیا: مک دونالد
کلرادو: Chick-fil-A
کانکتیکات: وندی
دلاور: Chick-fil-A
فلوریدا: Chick-fil-A
گرجستان: مک دونالد
آیداهو: صوتی
ایلینوی: وندی
ایندیانا: Chick-fil-A
آیووا: تاکو بل
کانزاس: صوتی
کنتاکی: صوتی
لوئیزیانا: Popeyes
مین: تاکو بل
مریلند: Chick-fil-A
ماساچوست: تاکو بل
میشیگان: تاکو بل
در ایالت مینه سوتا: تاکو بل
می سی سی پی: صوتی
Missouri: صوتی
مونتانا: وندی
نبراسکا: صوتی
نوادا: مک دونالد
New Hampshire: تاکو بل
نیوجرسی: وندی
نیومکزیکو: صوتی
نیویورک: وندی
کارولینای شمالی: مک دونالد
داکوتای شمالی: مک دونالد
اوهایو: تاکو بل
Oklahoma: صوتی
اورگان: تاکو بل
پنسیلوانیا: مک دونالد
رود آیلند: مک دونالد
کارولینای جنوبی: صوتی
داکوتای جنوبی: کالور
تنسی: صوتی
تگزاس: صوتی
یوتا: وندی
ورمونت: تاکو بل
ویرجینیا: مک دونالد
واشنگتن: وندی
West Virginia: وندی
ویسکانسین: کالور
Wyoming: وندی

Sonic drive-in, مدل نشده تا به حال تغییر زیادی در پی COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که رستوران ها مانند مک دونالد و دیگر سنتی شام خوردن در/drive-thru فست فود combos مجبور شده اند به اتاق ناهار خوری هل دادن مردم به استفاده از درایو-از طریق انحصاری و حتی کوتاه شدن ساعت خود را در برخی از موارد است.

در ضمن صوتی ماشین سمت سفارش و تحویل در واقع همان است که همیشه بوده است و البته با ماسک و چند اقدامات احتیاطی اضافی. چه کسی می دانست که چندین دهه درایو تا شام را تا پایان کامل مناسب برای ویروسی همه گیر در سال 2020? من قطعا نمی.

اگر شما به خودتان پیدا کنید رفتن به خارج برای برخی از مواد غذایی سریع نگه داشتن در ذهن است که چیزهایی مانند اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن هنوز هم فوق العاده مهم است و شما باید اولویت بندی تماس معاملات. خوب (و یا آن را واقعا بد است؟) خبر این است که زنجیره ای بیشتر در حال حاضر تماس با ما اقدامات در محل ما اجازه می دهد به افراط ما لذت گناه در حالی که باقی مانده نسبتا عاری از خطر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im