• Coronavirus بیماران مبتلا به علائم تنفسی ممکن است از سود قرار می گیرد در شکم خود جای روی پشت خود را در حالی که در حال درمان است.
  • دروغ مستعد در معده خود را “باز می شود تا بخش هایی از ریه” است که باز زمانی که یک فرد است که تخت خود را و یا او را به عقب.
  • گزارش های موردی از پزشکان نشان می دهد که موقعیت مستعد می تواند به طور چشمگیری بهبود سطح اکسیژن خون و به طور بالقوه افزایش نرخ بقا.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد بیش از یک صد هزار زندگی در سراسر جهان است. با بیش از 1.4 میلیون فعال موارد در آخرین شمارش هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز به صرفه جویی و اکثر بیماران بدحال هستند نظارت در سراسر ساعت در بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه. به طور معمول این بیماران قرار دارد به راحتی بر روی پشت خود را, اما پزشکان در حال حاضر متوجه است که های مختلف استقرار در واقع می تواند زندگی را نجات دهد.

به سی ان ان گزارش پزشکان در برخورد با کروناویروس بیمارانی که دچار مشکل تنفس در حال یادگیری است که کوه در می رم فردی بر روی معده خود را به جای خود را به عقب به طور چشمگیری می تواند بهبود وضعیت آنها. این خبر تنها یک روز پس از تیم های مختلف از پزشکان ساخته شده جذاب کشف در مورد یکی از عجیب ترین علائم کروناویروس شده است که در ظاهر در بیماران است. این تغییر روش به نظر می رسد به کار برای هر دو تسکین یافته و تهویه بیماران با علائم شدید و همچنین بیمارانی که در هواکش و این می تواند منجر به افزایش نرخ بقای اگر آن را ثابت می کند موثر دنبال تحقیق بیشتر است.

کوه در می رم یک بیمار با تنفس مسائل بر روی معده خود نیست یک مفهوم کاملا جدید. پزشکان در فرانسه تجربه با همان روش برای بیماران مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) بودند که در هواکش برای نفس کشیدن. کسانی که قرار داده شده در معده خود را تا به حال شانس بیشتری برای زنده ماندن از کسانی که باقی مانده در پشت خود را.

در حال حاضر که همان ایده است که اعمال می شود به کروناویروس مبتلا به مشکلات تنفسی و پزشکان می گویند این کار. شواهد نشان می دهد که با قرار دادن بیمار در “مستعد” و موقعیت خود را افزایش می دهد سطح اکسیژن خون به طور چشمگیری در یک دوره کوتاه از زمان.

“هنگامی که شما آن را ببینید شما می خواهید به آن را انجام دهد و شما ببینید این کار تقریبا بلافاصله” دکتر کاترین Hibbert, مدیر پزشکی بخش ICU در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: سی ان ان. “با قرار دادن آنها در شکم خود ما در حال باز کردن قطعات از ریه که نیست باز قبل از.”

این خبر خوبی است اما گرفتن وجود دارد: قرار دادن بیماران در معده خود نمی آیند و بدون سهم خود را از خطرات. با توجه به بیماری شدید برخی از بیماران ممکن است نیاز به عمیق تر و آرام بخشی به باقی می ماند در معده خود را در حالی که تهویه مناسب. پزشکان در نهایت باید تماس بگیرید و تصمیم بگیرید که برای بیماران در معرض خطر توجیه است.

در حال انجام کارآزمایی بالینی در مرکز پزشکی دانشگاه راش با هدف تولید برخی از داده های سخت چگونه مفید این روش است که بیماران مبتلا به نفع وجود دارد بیشتر از بودن و قرار داده شده در معده خود را به جای پشت خود را. این تحقیقات می تواند عملکرد مهم زندگی-صرفه جویی در راهنمایی برای COVID-19 بيمار.

منبع تصویر: جروم FAVRE/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de