حتی اگر سامسونگ منتشر شد در مجموع سه اصلی Galaxy S20 انواع در اوایل سال جاری از جمله کاملا دیوانه (البته دور از کامل) 6.9 اینچ Ultra مدل این شرکت است که به طور گسترده ای انتظار می رود به دنبال 2019 را توجه داشته باشید 10 و توجه داشته باشید 10+ با توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ در فقط یک زن و شوهر از ماه.

این است که بسیار غیر معمول اتفاق به این نوع از مقررات listings به ندرت شامل یک گوشی رسمی برند بنابراین اگر چه این برای تلفن های موبایل بعید است که این اطلاعات ممکن است کاملا دقیق است. حداقل ما می توانیم یک بار دیگر به امید دیدن سامسونگ “چیز بزرگ بعدی” فروخته شده در سه گونه از جمله ultra-high-end مدل احتمالا هل دادن اندازه صفحه نمایش و مشخصات خود را “کمی” برادران به افراطی.

نیست که شماره مدل صدا آشنا است ؟

چرا بله و در مورد شما تعجب کنید که دقیقا همان جایی که شما ممکن است را دیده اند و یا شنیده در مورد آن قبل از اینکه شما نیاز به بازگشت به اولیه بنچمارک فایل از اوایل ماه آوریل. که در آن نقطه SM-N986U تعیین شد همراه با یک ادعا Galaxy Note 20+ 5G نسخه اما جالب به اندازه کافی Geekbench ذکر شده خاص که قبل از انتشار به عنوان نمونه بسته بندی تنها 8 گیگابایت رم در ترکیب با یک گل میمون 865 پردازنده.

نگه داشتن در ذهن که 5G را فعال کنید S20, S20+ و S20 فوق العاده اند (شروع) 12GB حافظه تعداد مشترک آن را احساس بسیار بعید است که توجه داشته باشید 20+ 5G همیشه می تواند ارائه (نسبتا) متوسط 8 گیگابایت از چیزهای خوب به خصوص در ایالات متحده است.

چه می تواند توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G احتمالا را به میز ؟

به دلیل این است که یک تلفن ما تا به حال هیچ ایده وجود داشته تا اوایل امروز ما به وضوح نمی تواند پاسخ این سوال را با هر درجه از یقین و یا اطمینان است. اما اگر توجه داشته باشید 20+ است به مجموعه ورزشی بزرگ 6.9 اینچ صفحه نمایش فوق العاده نسخه تقریبا قطعا شکستن 7 اینچ مانع شد که متعلق به یک بار به طور انحصاری برای قرص.

 

یک بزرگتر از 4500 میلی آمپر باتری به طور طبیعی حک شده در سنگ نزدیک تطبیق و یا شاید بیش از 5000 میلی آمپر ظرفیت S20 فوق العاده را همراه در حالی که ممکن است مشخصات دوربین مطلق سر خراشنده. به صداقت ما واقعا نمی تواند ببینید که چگونه سامسونگ قادر خواهد بود به توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G ایستادگی کردن از توجه داشته باشید 20+, نه به ذکر است S20 فوق العاده, تا شاید این نام “تایید” است و نوعی از مخلوط کردن ،

و یا شاید و خرس با من در اینجا توجه داشته باشید 20+ است که این نوع است که اتفاق می افتد با توجه 20 و تبصره 20 طعم فوق العاده در آثار به جای. که… در واقع بسیاری از حس نمی کنم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de