انقلابی جدید کروناویروس دارو ممکن است آماده شود در این تابستان

  • محققان در حال توسعه آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر است که می تواند درمان COVID-19 بيمار.
  • یک شرکت در حال حاضر می گوید که اولین آنتی بادی مونوکلونال پزشکی می توان به عنوان به زودی به عنوان در اواخر تابستان.
  • درمان بر اساس همین اصل به عنوان پلاسما انتقال از اهدا کنندگان که جان سالم به در رمان coronavirus عفونت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دو چیز است که رمان coronavirus بسیار خطرناک هستند و باور نکردنی آن contagiousness و فقدان مواد مخدر برای درمان COVID-19. به همین دلیل ماسک صورت و اجتماعی فاصله گرفتن از اقدامات بسیار مهم است و هنوز هم مورد نیاز پس از مناطق شروع به باز کردن اقتصاد خود است. این ویروس فقط نمی خواهد ناپدید می شوند پس از اوج گذشت و منحنی شده است پهن. آن را ادامه خواهد داد به معطل شدن و قابل توجهی شیوع بیماری را هنوز هم ممکن است. ما در حال گرفتن بهتر در درمان این ویروس از ما چند ماه پیش چند, و زمان بیشتری می گذرد نزدیک تر خواهیم بود به یک واکسن.

Remdesivir را تبدیل به درمان استاندارد برای COVID-19 دارویی است که یافت شده است به منظور کاهش زمان بهبودی در بعضی از بیماران. دارو را کاهش نمی دهد میزان مرگ و میر با این حال نمی تواند به جلوگیری از عفونت. این چیزی است که یک واکسن خواهد بود قادر به ارائه با فرض اینکه حداقل یکی از مواد مخدر به پایان می رسد تا کار کردن بیش از 115 نامزدها در حال حاضر در حال توسعه است. اما ما هنوز هم باید صبر کنید قبل از واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس, بنابراین این چیز خوبی است که برای اولین بار مواد مخدر قادر به درمان COVID-19 در اینجا می تواند به عنوان به زودی به عنوان این تابستان.

پزشکان که در حال مبارزه با این ویروس شده اند پرتاب تمام انواع ترکیبات شیمیایی در عفونت تلاش برای آهسته کردن توانایی خود را برای تولید مثل و برای جلوگیری از بیش از حد واکنش سیستم ایمنی بدن است که ممکن است کشتن بیمار است. همین دلیل است که مواد مخدر مانند remdesivir, هیدروکسی کلروکین و بسیاری دیگر شده اند trialed در بیماران است. این دارو که توسعه داده شد و برای بیماری های دیگر, اما آنها همچنین ممکن است کار را برای COVID-19.

اما دانشمندان همچنین در حال کار بر روی یک نوع جدید از پزشکی است که هدف SARS-CoV-2 ویروس به طور خاص. و این همه بر اساس یک COVID-19 درمانی است که ثابت شده است به کار در انواع موارد.

چندین کشور شده اند در تلاش برای درمان, رمان بیماری با کمک پلاسما انتقال از COVID-19 بيمار که ضرب و شتم ویروس. خود را پلاسما می تواند حاوی دوزهای بالایی از آنتی بادی است که مردم به نوعی از ایمنی در برابر عفونت مجدد — هر چند که مشخص نیست چه مدت طول می کشد ایمنی. اما آنتی بادی نیز می تواند کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 موارد است. ما دیده ایم مقدار زیادی از شواهد از بیمارستان در امریکا که در حال اجرا در پلاسما محاکمه و آنها نشان می دهد که 100 ساله روش کار می کند.

مشکل با پلاسما درمانی است که شما نیاز به اهدا کنندگان, که به معنی آن خواهد بود بسیار دشوار است برای دیدار با تقاضا است. در بالا از آن تنها برخی از آنتی بادی ها ممکن است کار می کنند. خوشبختانه محققان در حال حاضر در تلاش برای کلون موثر ترین آنتی بادی و ایجاد داروهای جدید که همان شیوه کار می کنند بدون نیاز به پلاسما انتقال. اگر آن کار می کند و بیمارستان را یک دارو موثر است که می تواند در درمان تعداد زیادی از COVID-19 بیماران تا زمانی که برای اولین بار واکسن اینجا هستید.

این مفهوم دقیقا نمی جدید. آن را به نام آنتی بادی مونوکلونال درمانی و استفاده شده است برای درمان شرایط دیگر پزشکی از جمله انواع سرطان و HIV آسم لوپوس و اسکلروز متعدد. حداقل پنج تیم ما در حال کار بر روی آنتی بادی, مواد مخدر, سی ان ان گزارش. این لیست شامل Regeneron داروسازی, واندربیلت, لیلی, دارو, توزیع زیستی و دانشگاه راکفلر در شهر نیویورک است. از کسانی که Regeneron امید به درمان آماده تا پایان تابستان.

محققان در حال مطالعه هزاران نفر از آنتی بادی برای پیدا کردن آنهایی که بهترین و سپس کلون آنها را برای مبارزه با مواد مخدر جدید. “ما تولید هزاران [آنتی بادی] و سپس انتخاب قدرتمند ترین و قوی آنهایی که برای رشد کردن به یک آنتی بادی کوکتل” Regeneron رئیس جمهور دکتر جورج Yancopoulos گفت. این شرکت امیدوار است برای شروع آزمایشات انسانی در ماه آینده. اگر همه چیز به خوبی می رود صدها هزار نفر از دوز از آن داروی جدید می تواند در دسترس در پایان از تابستان است.

به طور جداگانه Vanderbilt امید آن مواد مخدر آماده خواهد شد در سه ماهه اول سال 2021. یک گزارش از کره جنوبی گفت: چند هفته پیش که محققان نیز وجود دارد که کار بر روی آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر با هدف به آنها را آماده و به زودی به عنوان در سال آینده.

منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>