• یک سیارک به قطر 100 متر در گذشت از نزدیک با زمین در اوایل صبح روز چهارشنبه.
  • فضای راک به نام 2020 GH2 آمد و نزدیک به زمین از فاصله بین زمین و ماه ساخت آن به جای تماس نزدیک.
  • هدف این است که در حال حاضر در حال پیگیری توسط دانشمندان است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ناسا و دیگر آژانس های فضایی در سراسر جهان به طور مداوم در مواظب برای تهدیدات بالقوه که ممکن است به نظر می رسد از تاریکی فضا. اشیاء مانند سیارک می تواند باعث ویرانی به خصوص اگر آنها در حال بزرگ و آمار ما بدون هشدار. خوشبختانه دانشمندان در حال پیگیری هزار نفر از آنها در حال حاضر و پیدا کردن امکانات جدید در همه زمان ها.

که می شود گفت گاهی اوقات یک سنگ فضایی می شود پرش بر ما ظاهر می شود تا زمانی که آن را فقط به روز یا حتی ساعت به دور از ساخت یک پاس از زمین است. که این مورد با 2020 GH2 یک سیارک تخمین زده می شود به عنوان بزرگ به عنوان 100 فوت در سراسر که در ابتدا کشف کمتر از یک هفته پیش در آوریل 11, اما در حال حاضر ساخته شده فوق العاده دید از عبور از سیاره ما است.

فاصله نسبی است زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد اشیاء بزرگ مانند سیارات و وسعت فضا اما 2020 GH2 را نزدیکترین رویکرد در اطراف 220,000 کیلومتر است که واقعا فقط یک تار مو در عرض این طرح بزرگ از چیزهایی. در واقع سنگ آمد به زمین نزدیک تر از فاصله که در آن ماه به دور سیاره ما است.

به دلیل اندازه نسبتا کوچک هدف نبود خال خال تا زمانی که آن را در حال حاضر نزدیک شدن تاریخ آن با زمین است. اما در 100 فوت در سراسر آن را هنوز هم می تواند انجام داده اند برخی از آسیب قابل توجهی اگر آن را به طور مستقیم تحت تاثیر زمین است. آن را نمی توانست به یک “جهان ender” اما شما قطعا نمی خواهید به هر نقطه در نزدیکی که در آن سرعت از طریق فضای ما.

در سال 2013 یک سیارک تخمین زده می شود حدود 66 متر قطر ایجاد یک سنگ اسمانی بزرگ در آسمان بالا منطقه چلیابینسک روسیه است. شدید اصطکاک جو و حرارت ناشی از شهاب سنگ منفجر قبل از آن در واقع زمین رسیده است. هنگامی که آن را منفجر آن را در ارتفاع بیش از 18 کیلومتر اما نیروی قدرتمند از انفجار هنوز موفق به آسیب های هزاران ساختمان و به طور جدی آسیب حدود 1500 نفر است.

حالا تصور کنید که یک سنگ به طور قابل توجهی بزرگتر از آن است که پایین آمدن بیش از یک شهر و یا حتی متوسط جمعیت منطقه از زمین است. این بدیهی است که نمی تواند خوشایند و فقط با روز بین اولیه آن کشف و پرواز اگر 2020 GH2 بوده و در مسیر برخورد با زمین وجود خواهد شده اند بسیار کمی ما انجام داده اند می تواند برای آماده سازی.

خبر خوب این است که این سیارک با خیال راحت گذشت سیاره ما در اوایل صبح روز چهارشنبه در حالی که تمام شد بطور دنج قرار گرفتن در تخت ما. دانشمندان ادامه خواهد داد برای پیگیری مسیر خود را به اطمینان حاصل شود که ما می دانیم هنگامی که و که در آن آن را به نظر می رسد بعدی

منبع تصویر: تلسکوپ فضایی هابل / ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im