جدید شیوع ابولا فراگیر کنگو با وجود coronavirus مستند

  • کنگو گزارش جدید شیوع ابولا که در حال حاضر به کشته شدن پنج نفر و آلوده حداقل دو بیشتر در بخش غربی منطقه است.
  • این کشور آفریقایی شده است مبارزه با یک ویروس ابولا در شرق برای تقریبا 2 سال اما معلوم نیست چه بیماری به مبندکا است که 750 مایل دور.
  • کنگو نیز مبارزه با دو نفر دیگر جدا همه گیر از جمله سرخک و البته رمان coronavirus.

به عنوان اگر 2020 نبود در حال حاضر وحشتناک به اندازه کافی وجود دارد و حتی بیشتر اخبار بد بیرون آمدن از کنگو. این کشور آفریقایی در حال حاضر ویران شده توسط یک سرخک و مبارزه رمان coronavirus مانند هر کشور دیگری در منطقه است. در بالا از آن, کنگو در حال حاضر برای مقابله با یک نام تجاری جدید شیوع ابولا به نحوی است که به نظر می رسد با وجود مستند اقدامات است که در حال حاضر در محل در این کشور به سرعت گسترش COVID-19. کنگو هیچ غریبه ای به این خاص بیماری عفونی است که ترسناکتر و مرگبارتر از رمان coronavirus به آن شده است که مبارزه با یک بیماری همه گیر ، چه عجیب و غریب در اطراف این زمان است که موارد جدید به نظر می رسد در مناطق مختلف این کشور با وجود مستندات و ممنوعیت سفر.

ابولا گسترش از فردی به فرد اما همچنین از تماس با حیوانات و نزدیک به نیمی از افرادی که آلوده می میرند از این بیماری است. علائمی از جمله تب خونریزی و ضعف و درد شکم اغلب گزارش شده است. واکسن ابولا در حال حاضر وجود دارد و مورد تایید FDA جدید یکی از این گذشته دسامبر. اما این راه خیلی زود به بحث در مورد از بین بردن این بیماری در آفریقا که معمولا در آن شیوع بیماری رخ می دهد.

پنج نفر که در حال حاضر مرده در مبندکا, نیویورک تایمز گزارش. این شهر با جمعیت 1.2 میلیون نفر در غرب کنگو حدود 750 کیلومتر دورتر از زمان شیوع ابولا در کشور است. منطقه امن تر و با ثبات تر از بخش شرقی کنگو که در آن خشونت های مکرر نیروهای مردم را به فرار از خانه های خود. این شده است یک عامل که مانع مبارزه با بیماری همه گیر ابولا در منطقه است.

کنگو نزدیک به اعلام رسمی پایان دادن به آن بیماری همه گیر ابولا به طول انجامید که نزدیک به 2 سال در سمت شرقی این کشور به قتل 2,275 مردم است. سپس یک مورد جدید پیدا شد فقط با 2 روز برای رفتن. مقامات هیچ ایده چگونه این بیماری پدید آمده در غرب با توجه به موجود coronavirus مستندات و اجتماعی فاصله گرفته است. خبر خوب این است که مستندات و محدودیت های مسافرتی می تواند کمک به مقامات حاوی ثانویه شیوع ابولا. حداقل دو نفر دیگر آلوده می شوند اما آنها در حال حاضر در انزوا.

شهر مبندکا برخورد با شیوع ابولا 2 سال پیش. 33 نفر پس از مارس 2018 شیوع وجود دارد و در مجموع 54 گزارش شده عفونت. شیوع بیماری به طول انجامید تا 24 جولای همان سال که با ارائه بیش از 7,500 واکسن دوز به حد گسترش یافته است. کنگو شده است مبارزه با شیوع بیماری ابولا با نظم در طول چند سال گذشته و بسیاری از آنها حل شده اند و به سرعت بار در نت.

همانطور که برای COVID-19 کنگو گزارش شده حداقل 3,049 موارد و 71 مرگ و میر. اما تست بنابراین واقعی دامنه coronavirus اپیدمی در منطقه است و مسلما در حال انجام نگرفته است. به طور جداگانه کنگو شده است برخورد با اپیدمی سرخک آغاز شده است که در ماه ژانویه 2019 آلوده کردن بیش از 350000 نفر و با در نظر گرفتن زندگی 6,500 بیماران.


بیماران در حال انتظار برای نسخه پر شود توسط داروخانه بیمارستان نشستن زیر یک علامت هشدار دهنده در مورد علائم ابولا در Kibogora منطقه ای در نزدیکی سواحل دریاچه Kivu و نزدیک به مرز با کنگو در غرب رواندا. منبع تصویر: Ben Curtis/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>