جدید داروی ضد سرطان ممکن است توقف تومور در آهنگ های خود را

  • نوع جدیدی از سرطان با مواد مخدر نشان داده است نتایج امیدوار کننده ای در فاز 1 آزمایش پس از جلوگیری از رشد تومور در بیش از نیمی از بیمارانی که آیا دسترسی به هر درمان دیگر.
  • به نام berzosertib مواد مخدر بخشی از “دقت پزشکی” درمان است که هدف خاص ژن و یا تغییرات ژنتیکی.
  • Berzosertib بهترین کار هنگامی که در ترکیب با شیمی درمانی سنتی. دومی از بین می برد و سلول های سرطانی است اما عوارض جانبی در کل بدن و berzosertib مانع از سلول های تومور از شفا و بدون تاثیر بر دیگر سلول های سالم است.

رمان coronavirus همه گیر شده است در صفحه اول برای ماه ها در حال حاضر به عنوان ما هنوز تا بدانند چگونه برای مقابله با بدترین بحران بهداشتی در تاریخ معاصر است. با وجود تمام اخبار بد در چند ماه گذشته شده است وجود دارد مقدار زیادی از اخبار خوب به عنوان به خوبی. پزشکان آموخته اند که چگونه به مبارزه با این بیماری با موفقیت شناسایی مواد مخدر است که کار و روش های درمانی است که می تواند به کاهش عوارض. ما هنوز از جنگل هنوز و COVID-19 ممکن است هرگز ریشه کن اما واکسن نامزدها نشان داده اند وعده داده است. به طور مشابه افزایش تعداد آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر به نظر می رسد برای جلوگیری از این ویروس در تست های آزمایشگاهی و می تواند به اثبات می شود درمان ما نیاز به ضرب و شتم این بیماری است.

با کروناویروس بیماری همه گیر در حال اجرا در بخار آن را آسان برای فراموش کردن وجود دارد مقدار زیادی از دیگر شرایط پزشکی شدید است که سزاوار توجه ما است. و برخی از کسانی که در مسائل پزشکی می تواند منجر به COVID-19 عوارض پس از عفونت است. اما محققان هنوز در حال توسعه درمان برای این بیماری های دیگر با وجود این همه گیر و ما فقط دریافت خبر خوبی برای توسعه گسترده در جهان از درمان سرطان. یک داروی جدید که در فاز 1 آزمایش نشان دادن وعده های بزرگ در توقف رشد تومور است. چه نوع از تومورهای? همه آنها.

وجود طیف گسترده ای از تومورهای بدخیم است که بر بدن در راه های مختلف و به یک دوره خاص از درمان است. بسته به تشخیص برخی از بیماران ممکن است شانس بیشتری برای زنده ماندن سرطان بیش از دیگران است. عوامل مختلف تاثیر دوره بیماری و درمان است. سریع تر شما تشخیص یک رشد سرطانی آسان تر از آن می تواند به درمان و درمان, اما حتی پس از آن شما می توانید خطر عود.

هیچ جهانی دارو برای درمان سرطان اما دانشمندان جعل یک ترکیب جدید است که ممکن است نزدیک می آیند. به نام berzosertib دارو می تواند به توقف سلول های سرطانی از تعمیر خود و در ادامه به رشد در داخل بدن است. آن را berzosertib ارائه می شود که ظرفیت ترابری است که از بین می برد و سلول — شما هنوز هم نیاز به شیمی درمانی سنتی برای که — اما اضافه کردن berzosertib می تواند افزایش شانس موفقیت با توجه به یک محاکمه جدید.

بیش از نیمی از 40 بيمار که مواد مخدر در حال رشد تومور متوقف اخبار بی بی سی گزارش در آزمایشی اجرا شده توسط موسسه تحقیقات سرطان (ICR) و رویال مارسدن NHS Foundation Trust.

فاز 1 طراحی شده است برای تست ایمنی از مواد مخدر و مراحل بیشتر مورد نیاز خواهد بود قبل از berzosertib می تواند تایید شود. مرحله اول شامل بیماران بسیار پیشرفته تومورهای برای آنها درمان های دیگر کار کرده است. مرحله بعدی این است که در حال حاضر در جریان است.

اما این دارو به نظر می رسد به انجام آنچه در آن قرار است به انجام. این بلوک یک پروتئین های درگیر در تعمیر DNA که مانع از سلول های سرطانی از دوره نقاهت. این بخشی از یک درمان مفهومی به نام “دقت پزشکی” که اهداف خاص ژن و یا تغییرات ژنتیکی. بر خلاف شیمی درمانی این دارو تنها اهداف سلول های سرطانی و سلول های سالم است.

دانشمندان می گویند که این غیر معمول برای فاز 1 مخدر برای نشان دادن یک پاسخ بالینی و آزمایشات بیشتر خواهد شد نیاز به اثبات اثربخشی دارو. هنوز berzosertib به نظر می رسد به کار کرده اند و حتی اگر آن را نمی توان به عنوان یک بازی تعویض کاملا رتبهدهی نشده است. یک بیمار با پیشرفته سرطان روده خود را پیدا تومور از بین رفته بود پس از berzosertib و او باقی ماند سرطان-رایگان برای مدت دو سال. یکی دیگر از بیمار مبتلا به سرطان تخمدان او را دیدم تومورهای کوچک شدن بعد از ترکیب شیمی درمانی با این دارو. مراحل آزمایشی ممکن است در گذشته به طور قابل توجهی طولانی تر از دیگر آزمایش های بالینی.

“این غیر منتظره ای قوی اثرات berzosertib به خصوص در ترکیب با شیمی درمانی معمولی به دلایلی برای خوش بینی در مورد نتایج پیگیری مطالعات” دکتر داریوش گسترده تر گفته BBC News.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>