یک سنگ اسمانی بزرگ به نظر می رسد بیش از توکیو و ما تصویری

  • یک فضای سنگ وارد جو زمین بیش از توکیو تولید فلش درخشان و با صدای بلند سونیک بوم.
  • این حادثه دستگیر شده در تصویری, نمایش سنگ اسمانی بزرگ روشنایی و سپس fizzling ،
  • بدون آسیب گزارش شده است اما رونق صوتی شنیده می شد برای فاصله های بسیار دور.

این آخر هفته گذشته به کسانی که از ما در ایالات متحده دلایل زیادی برای نگاه کردن به آسمان چه همه کاملا قانونی آتش بازی مردم باد کردن در حیاط و فلان چیز. توکیو ساکنان تحت درمان قرار گرفتند به آسمان نشان می دهد خود را چند روز قبل زمانی که یک فضای بزرگ سنگ آمد به سرعت از طریق جو زمین بالاتر از ژاپن و انفجار در این فرآیند است.

سنگ اسمانی بزرگ است که اعتقاد بر این است که یک تکه از فضای باقی مانده است که به سادگی یک کمی بیش از حد نزدیک به سیاره ما به نظر می رسد در حدود 2:30 صبح به وقت محلی. آن صبح زود از ورود بدان معنی است که بسیاری از مردم در حال حاضر در شب زمان آن نشان داد اما خود فلش روشن از نور بود و در ملاقات با به همان اندازه قدرتمند صوتی بوم که مطمئنا بیدار برخی از آنها را.

به گزارش ژاپن تایمزبا صدای بلند بانگ که این سنگ فضایی تولید شده به اندازه کافی بود که ساکنان متوجه چیزی amiss. برخی از ساکنان آپارتمان بنا به گزارش ها فکر رونق آمد از واحد بالاتر از آنها در حالی که دیگران هر چند با صدای بلند ضربت آمد از داخل خانه خود را. هیچ آسیب های جدی گزارش شده است که بدیهی است که خبر خوبی است.

فوق العاده با وجود این رویداد در حال وقوع روشن و در اوایل صبح کسی موفق به ثبت یک کاملا خیره کننده تصویری از سنگ اسمانی بزرگ ظاهر و احتمالی مرگ. این کلیپ که فقط 13 ثانیه طول متاسفانه شامل نمی شود صدای انفجار صوتی که وارد شدند در مدت کوتاهی پس از سنگ اسمانی بزرگ fizzled از, اما آن را هنوز هم نگاه بزرگ در جسم بودن هلاک اصطکاک تولید شده به عنوان آن را با سرعت به جو زمین.

این ویدئو توضیحات که نوشته شده است در ژاپنی, ترجمه به شرح زیر است:

یک سنگ اسمانی بزرگ روشن تر از ماه کامل (به خصوص روشن شهاب) جریان از غرب به شرق بیش از توکیو است. چند دقیقه بعد من شنیده ام یک خروش بوم است که می تواند شنیده شود در داخل خانه است که ممکن است مربوط به سنگ اسمانی بزرگ. ویدیو پخش در سرعت واقعی. آن را گرفته بود از بالکن. من شگفت زده است که شهاب سنگ ایجاد یک هاله.

که با صدای بلند بوم بود قطعا مربوط به شهاب و آن را غیر معمول نیست برای شهاب رؤیت به همراه سونیک رونق. در واقع برخی از این بزرگتر و بیشتر چشمگیر شهاب سنگ ها که پایین آمده اند بالاتر از مناطق حتی باعث آسیب به این انرژی آزاد شده از انفجار.

در سال 2013 به ویژه قدرتمند رونق تولید شد که این سنگ فضایی در حال حاضر شناخته شده به عنوان چلیابینسک شهاب سنگ وارد جو زمین بالاتر از روسیه است. آن را منفجر و با انرژی تا 500 kilotons از TNT ارسال یک شوک شکسته ویندوز و آزمایش تمامیت ساختاری از ساختمان های بسیاری در زیر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de