یک مرد اجازه قتل زنبور نیش او را در هدف و تصویری است که مجنون

  • قتل اورلئانز در حال terrifyingly بزرگ و به تازگی ساخته شده راه خود را به ایالات متحده است.
  • برخی از زنان می تواند رشد به بیش از 2 اینچ طولانی است.
  • قتل اورلئانز فوق العاده نیش دردناک اما یک مرد تصمیم گرفت به نیش زده در هدف و ضبط تجربه خود را.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

2020 است برای رفتن به یک سال برای ضبط کتاب برای همه به دلایل نادرست. در آنچه که به طور موثر یک فاجعه پس از دیگری این سال آغاز شده با آتش سوزی گسترده در سراسر استرالیا تنها به دنبال مرگ غم انگیز Kobe Bryant. و فقط وقتی که شما فکر طوفان گذشته بود coronavirus همه گیر فنر از جا, کشته شدن بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر جهان و آوردن برخی از اقتصادهای بزرگ دنیا به وقفه در روند.

ایالات متحده هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در coronavirus و نگه داشتن آن از گسترش و حتی بیشتر یک تهدید جدید پدید آمده است: غول اورلئانز از آسیا است که بعضی از آنها گرفته شده برای تماس با قتل اورلئانز. در حالی که برخی از حشرات و یا حیوانات را که نام آنها را صدا ترسناکتر از آنها در واقع قتل اورلئانز مشروع وحشتناک و به تازگی ساخته شده راه خود را به ایالات متحده است.

بنابراین چه چیزی باعث قتل اورلئانز به طوری وحشتناک? خوب, برای شروع, این پسران بد هستند تکان دهنده بزرگ با برخی از اندازه گیری در بیش از 2 اینچ طولانی است. چه چیزی بیشتر آنها استینگر که حدود یک چهارم اینچ طولانی و تمایل دارند برای کشتن یک تعداد انگشت شماری از مردم در ژاپن هر سال است. اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که آنها قادر به نشان دادن تنها قتل هورنت وحشیانه حمله و از بین بردن یک مقدار بزرگتر ماوس به تازگی ویروسی رفت. و اگر که نیست به اندازه کافی ترسناک, هنگامی که یک قتل هورنت واقع یک هدف را ساطع می کند یک عطر که در خدمت به عنوان یک سیگنال برای قتل دیگر اورلئانز به عضویت در این حمله است.

یک نیش از قتل هورنت ممکن است شما را بکشند اما آن شناخته شده است به علت نارسایی کلیه در برخی از قربانیان است. و در حالی که نگرانی اصلی مربوط به قتل اورلئانز مراکز در توانایی خود را برای از بین بردن محلی جمعیت زنبور عسل, شما قطعا باید در حال اجرا برای تپه اگر شما یک نقطه در فرد است.

یک مرد که می رود توسط کایوتی پترسون اما یک استثنا برای این قانون. پترسون محبوب کانال یوتیوب که در آن او فیلم خود را گرفتن نیش زده و یا کمی بر روی هدف توسط برخی از خطرناک ترین حشرات بر روی این سیاره است. اگر یک حشره است به خصوص دردناک گزش یا نیش, شما می توانید شرط می بندم که تصویری از کایوتی پترسون حلق آویز کردن با آن را در یوتیوب.

با قتل هورنت در حال حاضر تعداد زیادی از مطبوعات پترسون به تازگی آپلود یک سال با تصویری از او به گزیدگی توسط یک قتل هورنت Facebook. در حال حاضر شما ممکن است دیده می شود این ویدئو قبل از اما و اگر نه آن را به یک سوار وحشی و یک مقدمه خوب برای یک مرد وحشی که جای تعجب نیست که تماس های خود را کایوتی.

ویدیو زیر است نه برای ضعف قلب است اما با اینحال جذاب به تماشای. ما نمی خواهد از بین بردن هر چیزی, اما مطمئن باشید که پترسون بی باک است.

تصویر منبع: یوتیوب

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>