یک “پارک ژوراسیک’ آیکون بسیار متفاوت در زندگی واقعی

  • دانشمندان کشیده اند خیلی بیشتر تصویر دقیق از آنچه Dilophosaurus بود و آن را به یک بازی far cry از آن تصویر در پارک ژوراسیک.
  • این موجودات تا به حال تاج بر روی سر خود را, اما آنها تقریبا به عنوان کوچک به عنوان نشان داده شده در فیلم — آنهایی که واقعی بود تا 20 فوت طول.
  • پارک ژوراسیک تصویر از Dilophosaurus تقریبا به طور کامل اختراع برای اهداف داستان کامل با سمی تف.

وجود دارد مقدار زیادی از خطراتی که بازدید کنندگان از پارک ژوراسیک باید برای مقابله با در طول مصیبت خود را در این جزیره است. آنهایی که چوب را در ذهن خود در حال احتمالا توانا T. rex و البته نابکار velociraptors اما Dilophosaurus طول می کشد در مرکز صحنه برای یکی از به یاد ماندنی تر مرگ صحنه های در فیلم, اعزام sleazy دنیس Nedry با یک انفجار از زهر و مراجعه به صندلی مسافر.

آنچه که شما ممکن است ندانید این است که تصویر Dilophosaurus در فیلم تقریبا به طور کامل داستان. در واقع محققان نمی دانم زیادی در مورد این گونه در زمان فیلم و کتاب منتشر شد و در حال حاضر که یک زن و شوهر از دهه دانشمندان در حال نقاشی یک مقدار تصویر دقیق تری از آنچه از موجودات که در واقع می خواهم.

در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله فسیلمحققان نشان می دهد یافته های خود را پس از بررسی فقط تعداد انگشت شماری از با کیفیت بالا Dilophosaurus اسکلت است که کشف شده تا کنون. عنوان مقاله توضیح می دهد که دایناسورها بودند هیچ چیز مانند آنها به تصویر کشیده شده در این فیلم جدا از تاج در بالای سر خود را.

Dilophosaurus wetherilli شد, بزرگترین حیوانات شناخته شده اند که زندگی بر روی زمین در شمال امریکا در اوایل ژوراسیک” محققان نوشتن. “با وجود آن کاریزماتیک حضور در فرهنگ پاپ و dinosaurian فیلوژنتیک تجزیه و تحلیل عمده جنبه های آناتومی اسکلتی, طبقه بندی ontogeny و تکاملی روابط این دایناسور ناشناخته باقی می ماند.”

این پاینت اندازه دایناسورها در پارک ژوراسیک شد یک معامله بزرگ کوچکتر از این معامله واقعی است. واقعی Dilophosaurus می تواند تا رسیدن به 20 متر طول و تصور می شده اند تا از بزرگترین حیوانات زمین از زمان قوی بیش از اندازه کوچکتر طعمه و قطعا نه لکه بینی سم در آنها. به یاد پشته در بالای مخلوق جمجمه کسانی که بسیار واقعی اما هنوز هم دقیقا به عنوان آنها به نظر می رسد در فیلم است.

بر روی صفحه نقره ای با لبه های نازک و باریک به دنبال به عنوان اگر شما می توانید خم و راست کردن با کمی تلاش. در حقیقت این تاج بود که به خوبی تقویت شده با هوا کیسه های که ارائه سفتی. همان کسانی که کیسه هوا نیز یافت می شود در جمجمه نشان می دهد که حیوانات قدرتمند عضلات خود را کنترل فک. این تیم همچنین می گوید که این کیسه هوا استفاده شده است ممکن در صفحه نمایش برای جذب جفت به عنوان مورد با برخی از پرندگان مدرن هر چند ما نمی توانیم می دانیم که برای برخی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de