با تکنولوژی بالا دستکش زوج با یک گوشی هوشمند می تواند ترجمه به زبان اشاره

یادگیری زبان اشاره می تواند یک فرآیند دشوار و طولانی. افراد مبتلا به اختلالات شنوایی باید گزینه های کمی وقتی که می آید به برقراری ارتباط با دیگران و اغلب مردم بدون هر گونه مشکلات شنوایی نیاز به یادگیری زبان به منظور “بحث” با دوستان و یا بستگان. محققان در UCLA توسعه یافته با تکنولوژی بالا دستکش است که می تواند ترجمه زبان اشاره به متن یا گفتار در گوشی های هوشمند Engadget گزارش.سیستم کار می کند در زمان واقعی و می تواند به افتراق 660 زبان اشاره آمریکایی نشانه با نزدیک به 99 درصد دقت و صحت. این دستکش با استفاده از ساخته سنسور در هر انگشت که اتصال به یک مدار هیئت مدیره. وجود اتصال بلوتوث است که انتقال سیگنال از دستکش برای گوشی های هوشمند است. ویژه برنامه طراحی شده و سپس با تفسیر این سیگنال به کلمات با تقریبی سرعت حدود 60 کلمه در دقیقه است.
نمونه اولیه است کمتر نسبت به قبلی تکرار همان ایده و با استفاده از قطعات که هزینه کمتر از $50. آن را به دور از آماده ، به عملی سیستم باید یاد بگیرند که بیشتر علائم و افزایش سرعت ترجمه. این تیم در پشت دستکش امیدوار است که یک روز خود را به سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش بیشتر مردم زبان و کمک به پر کردن شکاف بین کسانی که با اختلالات شنوایی و غیر از زبان کاربران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>