سبز براق به نظر می رسد در اطراف مریخ

  • مریخ ردیابی گاز مدارگرد کشف یک پدیده در مریخ است که همچنین مشاهده شده در اطراف زمین است.
  • سبز براق ترسیم سیاره نتیجه شارژ اتم اکسیژن به تدریج آرام.
  • مشاهدات ارائه سرنخ هایی به ضخامت جو مریخ مهم است که در هنگام ارسال ماموریت به سطح این سیاره.

مریخ به عنوان سیاره قرمز به علت مسی رنگ است. آن را خشک و خاکی باد می وزد محل, اما این همیشه صدق نمی. این سیاره یک بار بسیار مرطوب, با گسترده رودخانه ها و دریاچه ها و نارسایی سطح آن است. اگر زندگی ریشه در زمان وجود دارد در گذشته های دور آن ممکن است حتی سبز با زندگی است.

محققان نوشتن در مجله طبیعت نجوم گزارش می دهند که مریخ دوباره سبز اما نه به این دلیل آن را به طور ناگهانی جوانه زده با شکوه زندگی گیاه. این در واقع جو نازک این سیاره که گرفته شده بر روی سبز براق به عنوان مشاهده شده توسط ردیابی گاز مدارگرد که در حال حاضر تماس مریخ صفحه اصلی.

ساکنان بخش های خاصی از سیاره زمین در حال گاهی اوقات به برخی بسیار دیدنی و جذاب نشان می دهد نور در آسمان شب است. شفق شمالی (یا جنوبی, چراغ, که بسته به نوع پایان جهان که در آن هستید) هستند شناخته شده و اغلب مورد مطالعه پدیده است. بر روی زمین رگه های سبز آبی و رنگ های دیگر در آسمان یک محصول جانبی از سیاره ما را در میدان مغناطیسی هدایت انرژی ذرات.

درخشش که GCE دیدن است در مریخ کاملا متفاوت پدیده, اما آن را منحصر به فرد به سیاره سرخ. مریخ ندارد قوی میدان مغناطیسی مانند زمین ندارد, اما آن را اکسیژن در اتمسفر آن است. کسانی که اتم های اکسیژن دریافت شارژ توسط نور خورشید و سپس هنگامی که آنها استراحت آنها تب و تاب بودن یک سایه کم رنگ از سبز.

فضانوردان را مشاهده کرده اند این اتفاق می افتد در اطراف زمین است و برای دیدن آن بر روی مریخ لزوما تعجب آور است, اما آن را ارائه می کند محققان برخی از اطلاعات در مورد این سیاره جو است.

“با نگاه کردن به این ارتفاعات که در این انتشار است که شما در واقع می توانید بگویید ضخامت جو و چگونه آن را متفاوت” دکتر Manish Patel نویسنده مطالعه در بیانیه ای گفت. “بنابراین اگر شما بودند به حفظ و رعایت این پدیده شما می توانید ببینید ارتفاع جو تغییر چیزی در آن می کند برای مثال هنگامی که آن را گرم در طول طوفان های گرد و غبار. این یک مسئله است که ما هنگامی که ما سعی می کنیم برای فرود بر روی مریخ چون ما هرگز کاملا مطمئن شوید که چگونه به ضخامت جو خواهد بود زمانی که ما شخم از طریق آن برای رسیدن به سطح.”

دانستن موقعیت و ضخامت جو مهم است زمانی که شما در حال سفر به یک دنیای جدید به عنوان آن را تحت تاثیر زاویه برخورد که یک فضاپیما نیاز را برای جلوگیری از آسیب و یا پرش به فضا. ناسا و دیگر آژانس های فضایی در حال حاضر روشن ساخته است که در آنها طرح ارسال انسان به مریخ در نه چندان دور در آینده به طوری که این اطلاعات می تواند در مفید آمده است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>