• غیب شی به نظر می رسد تعامل با اشیاء دیگر در امتداد لبه منظومه شمسی ما و محققان نمی دانند که دقیقا آنچه در آن است.
  • تئوری های “سیاره نه” پیشنهاد شده است اما برخی دیگر بر این باورند ممکن است یک سیاه چاله است.
  • پژوهشگران در اسکن آسمان به مدارک و شواهد از سیاه چاله با استفاده از یک نظرسنجی جدید.

شکار برای همیشه گریزان “سیاره نه” گرفته است دانشمندان پایین برخی بسیار عجیب و غریب در جاده ها. این ایده که یک سیاره وجود دارد در بیرونی می رسد از منظومه شمسی ما و نمی توان به راحتی دیده می شود بوده است شناور در اطراف برای برخی از زمان ها و مشاهدات از اشیاء دیگر در منطقه نشان می دهد که وجود دارد چیزی بزرگ تولید یک کشش گرانشی. ساده ترین توضیح خواهد بود یک سیاره اما این تنها احتمال است.

در حال حاضر دانشمندان از دانشگاه هاروارد در همکاری با سیاه چاله ابتکار می خواهید برای آزمون این نظریه که این شی است که به نظر می رسد با کمین در سیستم ما لبه است که در واقع یک سیاه چاله است. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی; ممکن است یک سیاه چاله کمین حق در ما کیهانی در حیاط پشت.

محققان طرح در جستجو برای این به اصطلاح “ازلی” سیاه چاله با استفاده از داده های از میراث نظرسنجی از فضا زمان یا LSST ماموریت. محققان می گویند که آنها می توانید با استفاده از این اطلاعات برای جستجوی شواهد را اعلام عود را ایجاد می کند که هنگامی که اشیاء دریافت بیش از حد نزدیک به یک سیاه چاله است.

“در مجاورت یک سیاه چاله کوچک بدن است که رویکرد آن ذوب خواهد شد به عنوان یک نتیجه از گرمایش از پس زمینه اتحاد گاز از میان ستاره ای متوسط بر روی سیاه چاله” امیر “سراج” از دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت.

“هنگامی که آنها ذوب کوچک بدن در معرض جزر و مدی اختلال توسط سیاه چاله به دنبال اتحاد از tidally مختل بدن بر روی سیاه چاله است.” دکتر Avi لوئب که همکاری برای نوشتن این تحقیقات توضیح می دهد. “از آنجا که سیاه چاله ها هستند ذاتا تاریک تابش که ماده ساطع می کند در راه خود را به دهان, سیاه چاله است که ما تنها راه برای روشن کردن این محیط تاریک.”

گرفتن در اینجا این است که LSST در واقع آغاز نشده است. دانشمندان بر این باورند که بررسی قادر خواهد بود به نقطه چنین عود, اما آنها نمی دانند که برای برخی تا زمانی که سخت افزار شروع به اسکن آسمان دو بار در هفته در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده. سوراخ سیاه و سفید خود را, اگر آن وجود دارد خواهد بود فوق العاده جذاب شی برای مطالعه آینده.

یک “سیاره-جرم” سیاه چاله می تواند وجود داشته باشد با یک توده از بین پنج و ده بار است که از سیاره خود ما. یک سیاه چاله هدف خواهد بود بسیار کوچکتر از زمین است و محققان نشان می دهد, آن می تواند به عنوان کوچک به عنوان یک گریپ فروت. حتی در آن اندازه آن را به اندازه کافی گرانشی دلربایی برای تولید انواع حرکات در نزدیکی اشیاء است که مشاهده شده است در لبه های سیستم ما.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de