• آخرین coronavirus به روز رسانی در خارج از هند است که این کشور است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از نقاط جدید در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
  • به تاریخ هند دیده می شود تقریبا 170,000 coronavirus عفونت.
  • اگر که نیست به اندازه کافی بد یک باند از میمون ها به تازگی به سرقت برده یک نمونه مثبت coronavirus نمونه خون از یک کالج پزشکی وجود دارد.

این قطعا رتبه به عنوان یکی از عجیب و غریب ترین حوادث رخ می دهد تا کنون در همه گیر roiling جهان با آخرین coronavirus روز رسانی از بیش از 5.8 میلیون عفونت در سراسر جهان و بیش از 361,000 مرگ و میر در سطح جهان از ویروس. که با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز و در حالی که به خوبی به عنوان هر چیزی برای نشان دادن دامنه coronavirus بحران که ضربه زدن به ما به خصوص سخت آن را به وضوح نمی کند شامل هر داستان چگونه این ویروس در حال وقوع است در سراسر جهان — از جمله به خصوص آنهایی که عجیب و غریب مانند گروهی از میمون ها در هند است که در روزهای اخیر مورد حمله یک دستیار آزمایشگاه و pilfered دسته ای از نمونه خون از coronavirus بیمارانی که می خواهم آزمایش مثبت برای ویروس. 2020 نبود دیوانه به اندازه کافی ،

مقامات تایید این حادثه که روز جمعه رخ داده است که یک تکنسین آزمایشگاه بود و راه رفتن را از طریق یک دولت-اجرای کالج پزشکی دانشگاه در هند باستان شهر میروت. “میمون ها را برداشت و فرار کرد با نمونه خون از چهار COVID-19 بیمارانی که تحت درمان … (و) ما را به حال خود نمونه خون دوباره” Dr. S. K. Garg, یک مقام ارشد در این دانشکده گفت: عصر ایران.

در آن حادثه مرزی احمقانه, اما هم وجود دارد برخی از نگرانی های جدی. برای یک چیز, مقامات نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا میمون به حال سهوا ریخته هر یک از نمونه خون آنها به عنوان scampered دور. مردم زندگی می کنند در نزدیکی کالج, اگر چه, و نگران هستند که میمون های وحشی در حال اجرا در این نزدیکی هست می تواند ترشح این ویروس در اطراف منطقه مسکونی.

در حال حاضر حداقل “هیچ شواهدی یافت شده است که میمون می تواند قرارداد عفونت” با توجه به Garg. البته این حادثه نیز به خاطر آنچه اتفاق افتاده است در اواخر سال 2019 در شهر ووهان که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و پس از ساخت این گونه پرش از حیوانات به انسان است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اعداد از زمان نگارش این هند دیده است 169,011 موارد coronavirus همراه با 4,820 و میر گزارش شده. این حادثه در هند نیز می آید در زمانی که این کشور در تلاش برای حرکت به بازگشایی روند در حالی که موارد نیز صعودی — ساخت هند در واقع یکی از جدید همه گیر نقاط.

به گفته نیویورک تایمزبرخی از بیمارستان ها در بمبئی آنقدر شلوغ با بیماران است که برخی از آنها در حال خواب بر روی مقوا در راهرو. در واقع کارشناسان شروع به ترس که اگر هند نمی تواند آن شیوع تحت کنترل وجود دارد نگرانی که آن caseload می تواند به یک میلیون نفر در یک ماده از هفته.


میمون صبر کنید به تغذیه توسط رهگذران در هند منبع تصویر: Channi نند/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im