آینده سامسونگ Galaxy برابر ممکن است ضد آب, با توجه به ثبت اختراع

ما را از شنیدن شایعات در مورد سامسونگ در آینده نسل دوم foldable smartphone کهکشان برابر 2 است که ما در حال حاضر شنیده می آیند حتی در بیشتر مقرون به صرفه به عنوان نوع Galaxy برابر 2 Lite. در حال حاضر LetsGoDigital توجه ما را به یک ثبت اختراع ارائه شده توسط South-Korea-بر اساس فن آوری های غول پیکر است که نشان می دهد که سامسونگ ممکن است کار بر روی یک foldable با حفاظت ضد آب.

ثبت اختراع آمده است که این دستگاه در سوال این است که رفتن به یک foldable ساختار با یک لولا و آب و گرد و غبار محافظت کند. با توجه به درخواست حق ثبت اختراع نوعی از بسته بندی می توان به foldable ساختار پس از آن می تواند مقاومت در برابر آب رتبه.

علاوه بر این بر روی نقشه ثبت اختراع های تاشو در گوشی های هوشمند به نظر می رسد کوچکتر خارجی نمایش شبیه این کهکشان Z تلنگر که به احتمال زیاد تنها می تواند در خدمت به مشاهده اطلاعیه ها و تماس های.

ما نمی دانیم که آیا این اختراع را به نور روز و یا نه به عنوان اختراع ثبت شده است که هرگز خاص; با این حال این امر می تواند بزرگ اگر سامسونگ می تواند ایجاد یک گوشی تاشو با حفاظت در برابر آب و گرد و غبار. آیا شما فکر می کنم حفاظت از آب و یا IP امتیاز یک ویژگی مهم برای یک گوشی هوشمند این روزها یا شما که از نوع فرد است که نمی خواهد مراقبت بیش از حد از آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>