سراسیمگی از ویژگی های جدید است که ظاهرا از آمدن به Instagram

Instagram در حال کار بر روی ویژگیهای جدید می گوید: توسعه دهنده الساندرو Paluzzi.
 
اول, اگر شما یک محتوای خالق آن شاید آسان تر در آینده برای دسترسی به بینش. بینش است که اساسا یک ابزار تجزیه و تحلیل است که به شما اجازه می دهد اطلاعات بیشتر در مورد پیروان خود را بنابراین شما می توانید طرح مطالب خود را بر این اساس. هر Paluzzi, Instagram ممکن است قرار دادن یک بینش دکمه در پروفایل برای دسترسی سریع.

ماه گذشته او همچنین گفت که Instagram در حال کار بر روی یک ویژگی است که به شما اجازه به جلو پیام های مستقیم. احتمال وجود خواهد داشت محدودیت در تعداد زیادی از مردم شما می توانید به جلو پیام به. این کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش خبر جعلی.

Instagram در حال حاضر به کاربران امکان می دهد پیام های حذف اما به نظر می رسد کار بر روی یک ویژگی است که شما را مطلع اگر پیام شما در حال حاضر دیده شده است یا فرستاده. این را حس می کند به عنوان وجود دارد هیچ نقطه ای در حذف یک متن اگر آن مشاهده شده است در حال حاضر.

و این همه نیست, به عنوان شرکت به نظر می رسد در یک رول در اینجا. ظاهرا چیزی به نام “قبل از زنده عناوین” نیز در راه است. این اجازه خواهد داد که شما را به یک نوع متنی پیش نمایش قبل از رفتن زندگی می کنند تا پیروان خود را می دانید چه انتظار از جلسه. زندگی در جریان است یک ویژگی مهم برای این شرکت و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ می گوید: روزانه 800 میلیون کاربر فعال در تعامل با آن را در Facebook و Instagram.

 
همچنین به نظر می رسد مانند داستان نشان داده خواهد شد در یک صفحه فرم در آینده که به معنی وجود خواهد داشت دو ردیف به جای یکی.

و در نهایت, همچنین شواهدی وجود دارد که مسنجر اتاق ادغام در حال آمدن است به Instagram به زودی. این چت تصویری ویژگی Facebook پاسخ به زوم, اما آن را بیشتر از یک بازی گاه به گاه بصری پاتوق.

Facebook باقی می ماند در یک قوی pisition با وجود ویرانی های ناشی از کوروناویروس

 
حتی اگر Instagram به نظر می رسد کار بر روی مجموعهای از ویژگی های جدید آنها هستند نه همه تضمین شده می رسند. حتی کسانی که کار برش را به احتمال زیاد خواهد شد نورد در یک مبهوت راه است.
 
در Q1 سال 2020 Facebook رسیده 2.99 میلیارد ماهانه کاربران در سراسر مجموعه خود را از برنامه های هسته Facebook نرم افزار مسنجر Instagram و واتساپ) از 2.89 میلیارد دلار در سه ماهه گذشته است. بنابراین جای تعجب نیست که آن را به طور فعال در حال کار بر روی ویژگی های به آن خانواده از برنامه های حتی بیشتر گیج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>