نقص در تماس با ردیابی پدید آمده است – مردم نیست پاسخ دادن به تلفن

  • Coronavirus تماس با ردیابی قصد ندارم به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید در زمانی که تعداد موارد فزاینده به یک درجه ترسناک در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور است.
  • که با توجه به کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci که ارائه حداقل یک دلیل و جمعه جاری کاستی های مربوط به کروناویروس تماس با ردیابی.
  • بیش از حد بسیاری از مردم Fauci گفت که پاسخ دادن به تلفن در هنگام تماس با ردیاب تماس بگیرید.

“آن را به خوبی. من باید به شما بگویم آن را به خوبی.”

که بی پرده ارزیابی که کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به روز جمعه در توجه به موفقیت (یا فقدان آن) در حال حاضر زمانی که آن را می آید به کروناویروس تماس با ردیابی. “اگر شما یک مثبت و سپس شما رد گم کردن و سعی کنید به کشف کردن که آن مثبت است” Fauci گفت: روز بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس مجموعه ترسناک رکورد جدید در آمریکا در روز پنج شنبه. “ما واقعا نیاز به شروع به انجام است که به دلیل ایده از انجام شناسایی منحصر به فرد, انزوا, تماس, ردیابی, به خصوص در برخی از جوامع که در آن مردم نمی خواهند به همکاری — آنها نمی خواهند به شما بگویم که در آن آنها بوده است و که آنها بوده ام ،

آیا شما گرفتن ؟ در زمانی که تعداد گزارش شده عفونت کروناویروس در آمریکا افزایش یافت و به حدود 2.5 میلیون, با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز (و آنها احتمالا حتی بالاتر از آن بسته به کسی که شما را به صحبت) توانایی ما برای رد گم کردن و سعی کنید به کشف کردن که در آن این افراد ممکن است بدست آلوده شکست خورده است برای دنیوی ترین دلیل شما می توانید از فکر می کنم:

مردم نیست پاسخ دادن به تلفن در هنگام coronavirus تماس با ردیاب تماس بگیرید.

این است که چرا بخشی از شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت که خود را صرف پست-مایکروسافت در سال با استفاده از پایه و اساس خود را به مبارزه بهداشت بحران در سراسر جهان ابراز تاسف در روزهای اخیر گفت: “حتی نزدیک” به انجام به اندازه کافی از آنچه باید انجام شود برای مبارزه با کروناویروس. در امتداد همان خطوط نیز وجود دارد انواع نظرات در مورد چقدر است به اندازه کافی وقتی که می آید به کروناویروس تماس با ردیابی.

در اوایل این هفته برای مثال مدیر CDC دکتر رابرت Redfield وجود دارد گفت: به عنوان بسیاری از 28000 نفر انجام تماس با ردیابی محل کار در سراسر کشور در حال حاضر است. اما او فکر می کند که تعداد ممکن است نیاز به گسترش تا حدود 100,000 تماس با ردیاب — در حالی که سابق CDC مدیر دکتر تام فریدن فکر می کند ما باید حتی بیشتر از آن (به عنوان بسیاری از 300,000).

حتی اگر سی دی را کنار بگذارند بیش از 10 میلیارد دلار برای دولت ها به استفاده از سطح شیب دار بالا خود را تست تلاش Fauci گفت که او فکر نمی کند که مقامات محلی در حال پیشرفت کافی در این زمینه نشده است. و این چیزی است که خواهد شد به خصوص هزینه شکست این سقوط زمانی که موارد را افزایش و حتی بالاتر.

“وقتی که پاییز می آید ما بهتر آماده می شود که وجود خواهد داشت موج در موارد و به من گفت: در بسیاری از مواقع در حال حاضر برای ماه ما چند ماه برای آماده شدن برای این که” Fauci گفت. “بنابراین وقتی اتفاق می افتد که ما باید قادر به انجام مناسب و موثر برای شناسایی انزوا و تماس با ردیابی.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>