یک ماسک صورت است که می تواند کشتن coronavirus در تماس است و در آثار

  • محققان در حال طراحی ماسک صورت است که عبارتند از بیرونی آنزیم غشایی قادر به کشتن رمان coronavirus.
  • آنزیم خواهد ارتباط برقرار کردن با ویروس سنبله پروتئین است که اجازه می دهد تا آن را محکم بر روی سلول های انسانی و ضرب.
  • ماسک صورت نمی خواهد از بین بردن خطر یک COVID-19 عفونت به عنوان چهره را پوشش می دهد به تنهایی کافی نیست برای جلوگیری از این ویروس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اوایل به ما گفته شد در صورت ماسک نیست, لازم است, اما همانطور که شواهد بیشتری در آمد روشن شد که همه ما باید با پوشیدن ماسک. صحبت کردن با صدای بلند و آواز خواندن هستند به اندازه کافی منتشر می کنند قطرات کوچک که ممکن است با چشم غیرمسلح نامرئی اما آنها می توانند حاوی ویروسی بارهای که به طور بالقوه عفونی. CDC آن تجدید نظر ارشاد در ماسک چند هفته پیش مردم را به پوشیدن هر نوع پوشش اگر پزشکی ماسک صورت و ماسک در دسترس نیست در فروشگاه ها.

با پوشیدن ماسک در حالی که در داخل خانه بهتر است اگر چه این ماسک ایدهآل نیست. آنها نمی توانند ارائه کل حفاظت. دست زدن به چشم خود بینی یا دهان پس از دست زدن به ماسک و یا در حالی که با استفاده از آن خطرناک است به عنوان ویروس می تواند در حال حاضر در تمام انواع سطوح اید از جمله ماسک. اما محققان در حال حاضر مشغول کار بر روی یک ماسک صورت خواهد بود که قادر به کشتن SARS-CoV-2 ویروس در تماس است.

محققان دانشگاه کنتاکی در حال کار بر روی یک صورت بیرونی ماسک لایه است که می تواند شامل یک غشاء شامل آنزیم ها خواهد بود که قادر به گرفتن و کشتن ویروس. آنزیم ها خواهد پیوست به SARS-CoV-2 جزء است که متصل به سلول های انسانی — پروتئین خوشه — و آنها را از هم جدا. این ویروس کشته خواهد شد در تماس است.

“رمان coronavirus پوشش داده شده است در شکل ‘s-پروتئین’ خوشه که آن را crownlike یا تاجی ظاهر” مهندسی شیمی استاد Dibakar Bhattacharyya گفت: عصر ایران. “پروتئین خوشه نیز آنچه که اجازه می دهد تا ویروس وارد سلول های میزبان یک بار در بدن است. این غشاء شامل پروتئولیتیک است که متصل به پروتئین خوشه از coronavirus و جدا کردن آنها از کشتن ویروس.”

Bhattacharyya, مدیر دانشگاه مرکز غشاء علوم امن $150,000 برای کار بر روی این ایده است. او گفت: آن را به مدت شش ماه به ایجاد و تست غشاء ،

منبع تصویر: یوتیوب ضد ویروسی ماسک صورت تکنولوژی از دانشگاه کنتاکی.

مهندس توضیح داد که این ماسک نیز حذف ویروسی ذرات از هوا است که می تواند سود اضافی از ماسک. “این نوآوری را بیشتر کند و حتی جلوگیری از گسترش ویروس. آن را نیز باید در برنامه های آینده برای محافظت در برابر تعدادی از انسان های بیماری زا و ویروس.”

غشاء بسیار نازک و کاربران می توانم نفس بکشم “به راحتی” در حالی که با پوشیدن آن, او گفت:. این ماسک همچنین می تواند تغییر رنگ زمانی که ویروس شناسایی شده است. دیگران در حال کار بر روی ماسک که نور تا زمانی که آنها تشخیص ویروس است. در حالی که همه از آن برای تلفن های موبایل بزرگ در نظریه محققان هنوز به اثبات ماسک امن برای استفاده و پیدا کردن راه به آنها را به طور گسترده در دسترس است. نیز وجود دارد هیچ گفتن چقدر مانند یک ماسک به هزینه و اینکه آیا می تواند آن را قابل استفاده مجدد.

که گفت:, ماسک صورت ارائه نمی دهد حفاظت کامل و شما نباید اجازه گارد خود را پایین حتی اگر چنین COVID-19-قتل ماسک همیشه در دسترس است. اگر ویروس به پایان می رسد تا در ماسک خود را, سپس آن را نیز اراضی بقیه صورت خود را که هنوز هم در معرض. آن را می شود در موهای خود را در لباس های خود را و سطوح در اطراف شما. به سادگی لمس کردن صورت خود را هنوز هم به اندازه کافی به کامپیوتر و مهم نیست که چقدر پیچیده ماسک شما با پوشیدن ممکن است.

این می رود بدون گفت که شما نباید اضافه کردن هر نوع از ویروس-کشتار شیمیایی به صورت خود ماسک برای کشتن ویروس. استنشاق مواد شیمیایی خطرناک است و می توانید انجام دهید آسیب های جبران ناپذیر. بهترین کاری برای انجام این است که رسیدگی به ماسک صحیح شستن دست های خود را به طور کامل چند بار در روز و ماندن در خانه به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.


یک زن جوان در مکزیک با پوشیدن ماسک صورت و برگزاری دو ماسک. منبع تصویر: کارلوس Tischler/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im